Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-06, 08:57   #2850
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość
Nie pamietam czy mi z palca skora schodizla, wypowiem sie z tydzien jak zaczne stosowac, czy mi fest skora schodzi czy nie. Ja na poczatku na cala morde naloze , przez jakis czas a potem punktowo.
Monka Ty to jak już coś wymyślisz Mi skóra z palca nie schodzi Pisałam, że łuszczy się koło nosa a tam nie nakładałam, ale nie myłam rąk po aplikacji na czoło i może na palcach przeniosłam
Ty sie ze mnie nie śmiej, ja nie cierpię zakupów, w szczególności butów. Bardzo ciężko kupić fajne buty w rozsądnej cenie... Kupuje tylko skórzane i dobre jakościowo, a te co mi się podobają kosztuję średnio 500zł, to dosyć dużo jak dla mnie Dlatego chodzę, szukam i sie wściekam A chcę jakieś do latania, wygodne, na pewno nie na wysokim obcasie ale też nie chcę całkiem płaskich. Ech, nie wiem czego chcę

Śnieżynko odnośnie szkoły to u nas dokładnie tak samo mówią i podobno to się sprawdza. Dlatego nie przyciskam Ali, nauczy się wszystkiego w szkole
Odnośnie uszu to super, że finansuje kasa chorych, u nas to spory koszt jak chce sie zrobić taką operację... Też mam odstające W dzieciństwie był to mój największy kompleks, zresztą wtedy miałam dużo bardziej odstające, kombinowałam z włosami, spałam w opasce. Teraz już tak źle nie wyglądają, są bardziej przylegające, bez problemu robię kucyka i nie rzuca się już w oczy tak bardzo. Teraz już bym operacji nie zrobiła, ale jako dziecko - bez zastanowienia! To chyba nie jest dziedziczne U nas w najbliższej rodzinie mam tylko ja.
No i zdrówka dziewczynkom

Edycia a przeciwko czemu konkretnie jesteś, jeżeli chodzi o psa w bloku?
A właśnie... Pisałaś kiedyś, że piszesz recenzję do lokówki (chyba) Bosch, byłaś jedną z recenzentek? Jak to wygląda, dostałaś na zawsze sprzęt? Faktycznie są dobre?
Zosia jest alergiczką? Domyślasz się skąd ta pokrzywka? Jak to wygląda? Jak wysypka? czy jak?

A ja zaraziłam się od Ali i też mam oko czerwone i rano zaropiałe Zobaczymy czy samo przejdzie, a jak nie to mam jej krople. Dziś ostatni raz jej zakropię. U niej też jeszcze całkiem nie przeszło, jeszcze trochę ma czerwone i rano zaklejone.
Farbuję właśnie włosy na jasny brąz, mam nadzieję, że nie będą za jasne. Na opakowaniu fajny, dosyć ciemny brąz, zresztą brązy zawsze ciemniejsze wychodzą. Zobaczymy za pół godziny
__________________
Alicja

Edytowane przez Doridee
Czas edycji: 2012-03-06 o 09:00
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując