Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - uwodzicielskie przydymione oko ^_^
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-05, 09:38   #17
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: uwodzicielskie przydymione oko ^_^

Cytat:
Napisane przez malwak Pokaż wiadomość
makijaż wspaniały i piekna dziewczyna

Cytat:
Napisane przez triszka86 Pokaż wiadomość
Piękny ten makijaż! I kolor oczu też Jaśniejsze usta znakomicie podkreślają twój kunszt
Ja tam się nie znam, ale dla mnie na tym zdjęciu z umalowanymi ustami to wygląda, jakby róż był tylko na jednym policzku, a na tym policzku na którym go nie widać/nie ma, usta są nierówno pomalowane albo tak jest ustawione światło i tak pada na błyszczyk, że górna prawa (modelki lewa) warga wygląda na dużo mniejszą.

Cytat:
Napisane przez OlZuMo Pokaż wiadomość
A witam, nie znam ,ale już jest mi miło że mogę ogladać twoje prace widać rączke profesjonalistki i od makijażu i od zdj Pozdrawiam

[1=6cf34e7e8f39cee75534fdb 852be8187cc381168_600e0a0 280783;32541379]Jasne, że pamiętamy Świetny makijaż[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez kasia640 Pokaż wiadomość
Genialny
Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Jaki to odcień różu?

Sam makijaż bardzo mi się podoba, ale z jasnymi ustami. Oczy wybijają się wtedy na pierwszy plan. Modelka faktycznie przepiękna, a włosy ma jak marzenie

Cytat:
Napisane przez Syringa Pokaż wiadomość
Sam makijaż bardzo fajny, ale nie byłabym sobą, gdybym nie zwróciła uwagi i na zdjęcia i na modelkę... suuuper

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
przecież widać że twarz jest inaczej oświetlona z każdej strony i dlatego jest taki efekt

Yen, świetna robota!

Cytat:
Napisane przez dianeee86 Pokaż wiadomość
Ja pamiętam makijaż piękny do bardzo prosty ale świetnie podkreśla urodę modelki szczególnie podoba mi się drugie zdjęcie z mocniejszymi ustami bo uwielbiam takie



Dziękuję bardzo Dziewczyny, cieszę się, że się Wam makijaż podoba Co do oświetlenia, to Aga dobrze napisała, jedna strona twarzy była bardziej oświetlona i to dało taki efekt A co do różu, to sprawdzę numerek i napiszę, jak wrócę do domu Buziaki
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując