Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-04, 19:25   #2830
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Juz wczoraj z TZetem na biezaco sledzilismy te katastrofe, normalnie szok...

Doridee wiesz ja chyba wole nawet tak pozno cwiczyc, wtedy wiem, ze dzieci spia i nikt z rodzinki czy znajomych po nocach nie bedzie mnie odwiedzal/nawiedzal bo raczej za pozno Jezuuu gdyby tak ktos wiedzial, ze sie odchudzam to masakra Jak moj brat przyjedzie na wakacje to tez mam zamiar biegac Odnosnie zwierzat, chyba sie nie zdecyduje niby nie lubie zwierzat a ja sie w sumie najbardziej przywiazuje, troszcze a pozniej( w razie smierci ) placz.... - mielismy juz kroliczka Lilly i ja juz chyba podziekuje...

Monka nie zdawaj, ze sie nie znasz kolezanki mi priva pisza, ze Ty fachowiec jestes Robisz od jutra Insanity ???? Czytalas cos wiecej o tym ???

Mysmy wczoraj tez z TZetem zabalowalismy do prawie 3:00 a dziewczyny juz po 6:00 byly na nogach

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------

Hej Zancia Zdjecia wkleje jak beda sie nadawaly do publikacji strasznie sie spaslam i wygladam fatalnie, ale pracuje nad tym, takze byc moze i kiedys pokaze
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując