Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-02, 23:11   #2810
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Doridee fajna faze. Ja chyba wiem jaki film on jest pelnometrazowy/ chyba na disney channel lecial. Chyba ze sa jakies odcinki . Moj od jakiegosczasulubi tez ogladac przyjaciele z kieszonkowa- taki typowo dziewczecy mi sie wydaje. Podoba mu sie tez dexter jak ja tej bajki nie lubie. Z filmow to lubi transformer a jego ulubioty to optimus prime , ta ciezarowka. A co cwiczysz?

Snieznka hmm ciezkomi wybrac jaki dzien w sumie bez znaczenia, widzialam wlasnie ze jest tam jeden dzien wolny . Tak tak te cwiczenia sa latwe a potem po schodach nie wejde . Wiem o co chodzi,maksymalny wysilek. Niektore cwiczenia podobne sa do tych z BRtv. Chodzilo mi o te cwiczenie gdzie sie siada i nogi chyba sie podnosi. Napierwszym filmiku pokazuje tak jakby 4 bazy cwiczen. Kuuuurka ale te pompki z podskokami w fit tescie to ni bata nie zrobie az tak dlugo , Ile ich zrobilas te co sie nogi rozszerza przy pompce Probowlam dzis , podmienilam sobie do jednego cwiczenia .

---------- Dopisano o 01:11 ---------- Poprzedni post napisano o 01:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Doridee Pokaż wiadomość
Zmykam do męża, bo już w łóżku jest i patrzył na mnie wymownie
to mu dzwignie zaloz i niech stuka trzy razy wmaterac hehe ( pewnie nie wiesz o co chodzi ) hehe dobranoc
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując