Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-02, 13:40   #2799
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Sniezynka dzieki za plytki szybko doszly szok szok szok

Wlasnie sobie ptzypomnialam ze mialam iscna poczte i tez wyslac paczke do Dorideee

U nas kogiel mogiel. Maly od wczoraj wieczora sra rzadka kupa , leci jak z kranu
W nocy poszlam go sprawdzic a tam kupa , a on ostro spi , dzis rano toby mial ogien w gaciach chyba. Od rana kupa jedna ale tez rzadka. Kartal w nocy mi sie obudzil ze go glowa boli, oczywiscie opierdziel dostal bo ja mu mowie ubieraj kurtke a on sciaga i wczoraj na placu zabaw latal bez.
Wzielam go do lekarza dzis na 9.10 bo mialam miec wizyte , ale oczywiscie ja zakrecona pomylilam dni i byla wczoraj . Super lekarz przyszedl i kazal nam przyjsc na 12 . Pojechalismy do tesco i do domu a moj kochany kartalek belta puscil . Lekarz mowi ze to wirus uffff juz myslalam ze go cos lapie czy co i antybiotyk dostanie. Ja dostalam tapsy na plecy , naproxen jakos tak, mam brc az do wizyty u fizjo. Dal mi recepte na Retin a 0,01. Poszlam do kebaba po hajc bo mi sie przypomnialo ze pieniedzy nie wzielam potem do apteki , dali mi co mieli dac ,ale oczywiscie Retin A jutro bo nie mieli . HHEHE E GLUPI DZIEN GLUPI GLUPI .

Tazke Doridee jutro wysle na rece sobie zaraz zapisze to bede pamietac. U nas tez sie codziennie czyta ksiazki hehehe przez Kartala . Dlatego chce cos dokupic i mu czytac jeszcze Z tym kremem to dziwneze cie nie szyczypie mnie 0.01 szczypie . Chcialam zeby mi dal recepte zebym mogla sobie brac kiedy mi sie skonczy, ale powiedzial ze to za mocne kremy i jak mi sie skonczy to mam przyjsc i mi da bez problemu, takie procedury.

Gosiula super ze juz u ciebie okey, nie zazdroszcze tego kijowego okresu.

Edycia hehe to jakby nie bylo zeszmacilas sie dzis , nie alkoholem ale jednak , Zdrowia pij duzo i paracetamol lykaj. Moj dostal takie zalecenie dzis. Mnie to zapycha fasola z grochem a nie Perfekcyjna hehe a tak serio no lajtowy program , ale prawoadzaca fajna. Fajnie mi sie pedaluje jak to ogladam hehe Wlsnie tego mikolaja to juz dawno mialam zamowic i zawsze cos.

Edytowane przez monka23
Czas edycji: 2012-03-02 o 13:54
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując