Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-01, 11:28   #2794
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Mialam spac, le zadzwonili do mnie ze szkoly , czy mogla bym przyniesc mlodego kotka maskotke bo zapomnial. Dzisiaj maja przynosi wlansie przytulanki z ktorymi spia, pizamky i ksiazki ktore mama czyta wieczorem. Przyznam sie ze nie czytam mu juz dosc dlugo, dlatego cos by sie przydalo, ale on samo wieczorami czytanki czyta - musi takze chyba nie jest zle hehe

Doridee kurde mnie te plecy od porodu bola , chyba przed tez mnie juz bolaly . Na poczatku myslalam ze to minie , ale nie minelo i tak sie z tym bujam do dzis. Za tydzien mam pierwsza wizyte u fizjolterapeuty. Raczej pilnuje postawy jak cwicze , nie skacze tak od zeby poskakac.

Retin a - ja smarowalam codziennie, ale moj byl slaby. Najlepiej odczekac troche po oczyszczeniu twarzy. Skora mi schodzila strasznie tez wam bedzie schodzic. Mozecie punktowo ja nakldac na wlasnie na interesujace was obszary. Nie pamietam co jeszcze. Jak teraz bede miec to tez poczytam troche zeby co nieco sobie odswiezyc , Nie wolno kwasow uzywac jak sie retin a uzywa. Filtr to wiadomo, ja tam jakos mega duzych filtrow nie nakladalam, tylko te co w kosmetykach sa, krem puder i nic sie nie dzialo. W lecie nie uzywalam i na mrozy. Mysle ze do czerwca mozna spokojnie uzywac potem przerwa i wrzesnien znowu zaczne. Zreszta jeszcze zobcze.

Ide dol sprzatac dzien w dzien ta sama historia , wykastruje te moje brudasy.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując