Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-28, 22:16   #2783
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Cytat:
Napisane przez Doridee Pokaż wiadomość
Monka kurcze przegapiłam "Perfekcyjną..." Ale to nic, już sprawdziłam i od 18 marca będzie leciało na TVN Style, tak ze nic straconego Lubiłam oglądać wersje brytyjską. Będzie też nowy program Zawadzkiej, też lubię jej rady. Dobrze, ze mogę sobie to wszystko nagrywać bo normalnie tak w ciągu dnia to nie mam szans żeby coś obejrzeć.

Śnieżynka ja też zazdroszczę garderoby. A skąd wiesz, że to co miałaś to był kaszak?

Kurcze, Ali coś sie stało w oczka, ma całe czerwone i zaropiałe. Teraz wstała siku i na całym oku miała ropę. Jutro koniecznie do lekarza.

a ja ogladalam fajne , ale przegapilam koncowke bo wywnetrznialam sie na temat marnej wnekowej szafy u Sniezynki
Ciekawe co z tym okiem a boli ja to? Napisz jutro co powiedzial lekarz. Moze zatarla albo jakas infekcja

Cytat:
Napisane przez Sniezynka21 Pokaż wiadomość
Monka sorry zaczytalam sie czytalam nasz wątek z 2008 roku, jak rodzilam Sare ale piękne wspomnienia

Doridee mnie uczyła poprawnie mówić nie perfum tylko perfumy

Wtedy dla mnie markowe perfumy to były pumy itd ale fajnie tak powspominac.

Zancia, Parapet, GosiaSzymonek odezwijcie się

---------- Dopisano o 23:09 ---------- Poprzedni post napisano o 23:07 ----------

Doridee Aaaa nie wiem ktoś mi kiedyś powiedział, ze to kaszak. Takie białe coś ... A może to być co innego ???

---------- Dopisano o 23:11 ---------- Poprzedni post napisano o 23:09 ----------



Koniecznie idź z Ala do lekarza. U nas teraz to jakaś epidemia, bardzo dużo dzieci to ma ...
No co ty gadasz to co za scierwo w powietrzu lata
Plyn mozgowy ci sie zbiera hehe idz do lekarza ,a boli cie to ? Ty a czemu nie idziesz szybciej do doentysty jak cie boli? dziure masz czy co? Wyrwij chama niech sie buja
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując