Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-28, 19:41   #2774
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Doridee mi sie wydaje ze lepszy bedzie slabszy , ja biore znowu ten slaby , chyba nie mamy az tak zjechanych cer zeby takie mocne brac? Ja mam do konca roku uzywac ten slaby , to trzeba dlugo stosowac, zanim beda jakies zmiany, ja krotko uzywalam ale bylam zadowolona.

Dopiero malego polozylam , pol godziny w plecy , darl sie strasznie i musialam go za reke trzymac zeby zasnal .

Jak mnie nogi bola , az mnie parzy w srodku od plecow do lydek . Nie chce mi sie nawet cwiczy przez ten bol, chodze jak polamana, czy to sie kiedys skonczyc . Jeszcze mnie piers boli w ktorej gozka mialam , ciekawe co mi doktorek powie w piatek . Jawnie sypie sie hehe Jeszcze dzis na zakupach czego nie dotkenlam to mnie pradem kopalo , to malego podnosilam ze spacerowka zeby wciskal przyciski w windach . No wszsytko mnie kopalo, wieszaki, przyciski w winach , metalowe rurki W glowie mi sie caly dzien kreci , slabo mi sie robilo. Chyba czas na testment .

Ide na orbiterku pojezdzic
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując