Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-26, 21:25   #2744
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Cytat:
Napisane przez Sniezynka21 Pokaż wiadomość
Monka a kosztuje Cię coś ten egzamin? Jeśli nie czujesz się na siłach i jesteś pewna, ze nie zdasz to zadzwoń i przeloz to na inny/pozniejszy termin.

Od jutra będę jadła jajecznicę na śniadanie zobaczymy czy to coś da. Chociaż za jajkami nie przepadam:/ ja jem w ciagu dnia owoce i jogurt tylko nie zaliczalam tego do posiłków
Placilam 100 f. Chyba tak zrobie, tylko kolejne terminy sa jak ja bede w pl taka lipa. Tylko nie smaz tych jajek na margarynie bo to bedzie pojazd, ja juz cos to na odrobinie oliwy i zakup ten olej kokosowy. To zacznij to wliczac i masz 5 posilkow bo to wlasnie o to chodzi, a nie ze 5 posilkow to 5 obiadow, 5 wiekszych porcji , te male tez sie wliczaja .Jogurt owocoy zamien na grecki odtluszczony albo jakis naturalny odtluszczony . Albo activia ta odtluszczona , chyba z malinami ma najmniej kalori jakies 50-60 hehe

Spadam raza i moze cos poczytam hehe Kupilam sobie 2 ksiazki dziewczyna ztatuazem i cos jeszcze, albo testy zrobie hehe
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując