Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-25, 22:34   #2698
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Doridee kurde troche mnie przerazilo to co napisalas. Nie u nas nie ma rzadnych objaowo robakow , tak myslalam ze to jest dobry pomysl raz dwa ro roku sie odrobacza. To co mam tego nie robic? Nie widzialam zadnych robakow w kupach u siebie tez nie hehe. Nie pamietam juz czy mieli jakas biegunke po tych tabletkach, a jak maja to dobrze czy zle? tak pytam . Nie znam tych badan na robawki o ktorych piszesz. Nie mamy problemow ze skora. A to ci sie trafilo z tymi szortami, problemu nie ma z dostawa jezeli chcesz cos zamowic to oni wysylaja do pl , a jak jest to cos malego to i ja moge przeslac taniej wyjdzie hehe Ja wlasnie dlatego kupuje tam tylko jak sapromocje bo jest do 70% znizka. Obnizki sa przeogromne. Jezeli bedziesz kiedys chciala cos zamowic z Debenhamsa, jaks perelke na ktora sie napalisz , a bedzie drozsze w pl , a na bank tak bedzie, to wal do mnie ja ci zamowie i przesle. Widzisz ja jak kupuje kosmetyki i dostaje te prezenty to mi zawsze cienie zostaja i rozdaja , nastepnym razem jak cos bedzie mie zalegac to ci wysle jak ci sie spodoba, nie ma problemu bo ja to w koncu za friko dostaje i lepiej komus dac niz zeby lezalo i gnilo . Przewznie zostaja mi cienie i szminki, kremy , tusze , plyny uzywam . Czyli masz ten sam problem co ja ze spaniem , mi to tez nie przeszkadzalo jak on byl sam, ale jak jeden drugiego przzebudzi to jest ciezko . Podaj linka z tego Essence , co wzielas. Co to jest puder czy korektor.

Ja juz po jednym winie ale winko slabiutkie, ide po drugie , a dobrze tz mowil bierz zgrzewke , a ja glupia nie kupilam .

Moji tez malo czasu spedzja na gorze , praktycznie tylko z rana , w sumie tam tylko spia. Wieczorem odrazu ida tam spac. Kiedys sie to zmienie. Moj mnie tez wygania z toalety jak cisnie orke hehe , lata tylko z dupa do lustra , otwiera ja i sprawdza czy dobrze wytarl hehe

---------- Dopisano o 00:34 ---------- Poprzedni post napisano o 00:12 ----------

Sprawdzilam teraz co bym ci mogla przeslac ( za friko) napalilam sie a i tak ch nie uzywam : mam palete nie oryginalna na ebayu kupowalam , kolorowa jest tam jakies ok 90 kolorow , druga mam bronzy ale to sobie juz zostawie, ta jest za kolorowa hehe. Mala palete z bobi browna - sa tam dwa cienie i dwa zelowe eyelinery do smokey eye. I jeden wklad podkladu z lancoma ale bardzo jasny. Zaraz wkleje fotki. Lepiej niech juz ktos to uzywa niz ma tak stac. Czasem robie nieprzemyslane zakupy

Edytowane przez monka23
Czas edycji: 2012-02-25 o 22:14
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując