Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-25, 21:08   #2694
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Edycia ja ci nie pomoge z ubezpieczeniem, a to ma byc ubezpieczenie takie zdrowotne? zeby do lekarza chodzic? Nie wiem co jest polecane w pl . Nie cwiczylam dzis tez to juz 3 dzien z rzedu w czwartek jechalismy wiec nie mialam jak a wieczorem jzu bylam detka, wczoraj rano bylam u lekarza i mi zlecialo a wieczorem bylam detka, dzis rano jechalismy wiec nie mialam jak a wieczorem siedze i pije winko .
Musisz sie zmusisc na poczatku, pierwsze dni tyg sa bardzo ciezkie i czlowiek szybko rezygnuje . Ja sobie zawsze powtarzam jak mi sie iechce ze to minie potem wpadniesz w rutyne i co najwazniejsze jak cwiczysz wytwarza sie hormon endorfina = hormon szczescia i uwierz mi czlowiek serio lepiej sie czuje. U mnie najwiekszym problemem byla zla dieta, ja przez rok ciupalam na sprzecie i co z tego, jak po treningu potrafilam najesc sie slodkosciami tak ze mi brzuch pekal a nastepnego dnia czulam sie jak gowno w sensie fizycznym , leb bolal mialam lenia nie chcialo mi sie bawic z dzieciakami czy z nimi gdzies wychodzic, bylam bez uzyteczna i tak wieczor w wieczor . Dlatego teraz sie pilnuje nastawilam w telefonie budzi i co 3 h mi dzwoni i pisze ZJEDZ i wcinam , malo i waga w koncu zaczyna spadac . Teraz te 3 dni zawalilam ale nie objadam sie slodyczami, dzis kawalek ciasta sprobowalam ale nie objadlam sie nim . Kiedys bylo latwiej gorzej jak sie czlowiek zasiedzi w domu tak jak ja , co innego jak sie do roboty wychodzi , jest calkiem inaczej, jesc gdzie sie ubrac , jest gdzie isc , odlanczasz mysli o domu itd czas szybciej leci . Tyle mam butow a nie mam gdzie isch ubierac hehehe , tez mam problemy nie?

Edycia a i moja rada zacznij cwiczyc spokojnie nie napalaj sie ze dzis az tyle bedziesz cwiczyc bo polegniesz, ja czasem za duzo na siebie chcialam brac , to bieznia, to trening silowy, to sztanga, to leg magic, to orbiterek, to skakanka - wszystko w jednym dniu i nie podolalam za malo czasu i sily i czasem ze zlosci nic nie robilam hehe. Spokojnie rozruszaj te zastygle miesnie hehe Kup sobe skakanke i skacz po 1000 skokow siwtne cwiczenie i spocisz sie jak swinia plus orbiterek i masz trening poczatkowy z glowy.

Edytowane przez monka23
Czas edycji: 2012-02-25 o 21:11
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując