Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-25, 19:59   #2688
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Yo yo

Doridee pokaz fotki tv moj tez czeka na powieszenie, ale najpierw musze zkaupic kanape , zrobie ine ustawienie i bedzie wisial na innej scianie, ale kiedy to nastapi to nie wiem hehe chyba przeczekam jeszcze rok bo maly mi strasznie brudzi - jeszcze. Pokaz regal , moje chlopaki na gorze nie maja ani jednego mebla jeszcze , gora czeka na remont i wtedy mozemy urzadzac hehe .

W sumie to nic nie nawiwjal ale strasznie mnie wkurzyl. Nie wiem jak wasze dzieciaki, ale moj czesto do mnie lazi w nocy. Ja sie dre bo chce cos porobic , chocby teraz pouczyc sie a ten przylazi i jeczy ze nie wraca do siebie. Wczoraj maly zle spal , a mlody poszedl do toalaety i wrocil do siebie i za chwile maraton, kiedy ja ide spac bo on chce zemna. Kowa i mi malego obudzil, a ja sie juz lulalam do snu bo bylo przed 2. I meksyk a ja spiaca. Bylam tak wkurzona ze zabralam Jemala do sibie bo wolal na recejuz bym go nie uspala w jego pokoju. Powiedzialam do mlodego ze za kare ma spac u siebie . Ryczal ponad 30 min darl sie, mysmy wszystko slyszeli , sasiedzi pewnie tez 9 pomysla sobie ze ja tutaj jazdy z nimi robie czy co ). Wrocil tz i poszedl z nim na pietrowym spac, ja sie nie przelamalam bylam taka wsciekla. Tlumacze, groze, przekupuje , mowie chciales lozko pietrowe kupilam spij tam, a on ze chce zemna. Zasypia u siebie , albo zasypia czasem u mnie a potem go przenosilam. Teraz zasypia w swoim i jak sie przebudzi to do mnie lazi. Zal mi go bylo ze tak ryczy , zebym mu na psyche nie najechala, oby tego jakos traumatycznie nie pamietal, bo darl sie i przepraszal. Nie wiem co robic , bo czasem mi tonie rpzeszkadza, mysle sobie jeszcze maly 5 lat jak potrzebuje w nocy przyjsc i spac to powinnam pozwolic zas z drugiej strony mysle korde juz jest duzy niech u siebie spi. Nie jest tak ze jest to dzien w dzien, ale za czesto Jak u was jest? Mlody czasem wstanie , wysika sie i wroci do pokoju i dalej spi u siebie. Ale teraz ich ejst dwojka i jak jedno drugie rozbudzi to jestem w dupie bo ja juz spiaca a oni juz wyspani . Rozumienie. Dobrze zrobilam ze go tak zostawilam ryczacego? Sama nie wiem . Rano mnie przepraszal znowu chyba dotarlo?????


Doridee patrzylas na stronke ktora wkleilam?

Jak tam ja przygotowana z winkami do wieczora, dzis znowu nie cwiczylam ups, no nie miala kiedy.

Ja w sytczniu odrobaczalam siebie i chlopakow tak profilaktycznie, jak bede wpl w maju to znowu wykupie i w lipcu drugie odrobaczenie. Dwa razy w roku takie serie bede robic. Doridee znasz jakies minusy takiego odrobaczania profilatycznego? Szkodzi to? chodzi mi o wnetrznosci .

Edytowane przez monka23
Czas edycji: 2012-02-25 o 20:01
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując