Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-25, 19:19   #2687
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Hej

Magda z tego co czytałam to środowisko zasadowe wyklucza robale, nie mogą w takim środowisku przeżyć A dlaczego pytasz? Masz jakieś podejrzenia co do dzieci? Ja teraz nawet nie mam jak obserwować co Ala wydala (hehe, jak to brzmi ) bo nie wpuszcza mnie już do toalety. Ale robiłam jej ostatnio badania krwi i kwasochłonne ma w normie czyli nie ma alergii i raczej robaków też, chyba, mam nadzieję... Nie chcę sie nakręcać bo jestem zeschizowana na tym punkcie

Monka pisz co Ci nawywijali Ja też lubię robić zakupy na necie, nienawidzę łazić po sklepach i mierzyć, brr.

A m y dzis cały dzień mieliśmy pracowity. TŻ podwieszał telewizor na ścianę, i podświetlał go od tyłu. A ja wymyśliłam regał do Ali pokoju i tak sie zeszło cały dzień na porządkowaniu, teraz jest fajnie. Tylko kurcze jakis czas temu tż skusił sie na taką pufę/worek co to go sie układa jak sie chce i normalnie zakup bez sensu Kupiliśmy dwa to już jeden siostrze oddałam a drugi zagraca pokój Ali. Wielkie to, bezkształtne i bez sensu
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując