Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jednym już figurki wracają, inne jeszcze z brzuszkami biegają. Mamusie I-II 2012.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-24, 18:02   #4213
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: Jednym już figurki wracają, inne jeszcze z brzuszkami biegają. Mamusie I-II 201

Fasola dostal dwa cyce i teraz probuje go uspic bujajac noga bujaczek. Tz przywiozl mi laktator. Na allegro byl 20 zl tanszy
Dzisiaj bede go sprawdzac i mam nadzieje troche odpoczac dzieki niemu.
Mam nadzieje,ze jak Jasiek dostanie od czasu do czasu mleko z butli to nie zapomni cyca??? Ktoras Mamusia tak robi? Karmi przede wszystkim cycem, a tylko czasem daje butelke? Nie wplynelo to na laktacje i na radzenie sobie dzidzi z cyckiem?

Kochane, co najlepsze na suchutka, luszczaca sie skore? Malizna mial naswietlenia w szpitalu i to bardzo mu wysuszylo mu skore. Luszczy sie jak rybka

W ogole jak tu ogarnac dzieciaka?? Poki jest Mama wszystko wydaje sie proste, bo mam sniadania i obiady podane pod nos, ale pozniej to nie wiem, jak ja to zrobie. Dzieciak, mieszkanie, obiady i jeszcze czas dla siebie,zeby nie zwariowac? Co robic z dzieckiem, ktore jest najedzone, przebrane i spokojne? Nie moge mu caly czas dawac cyca, bo peknie.

Zoska, przelecialo mi przed oczyma, ze ktos tu sie zakochal w swojej coreczce, a tak sie bal macierzynstwa...

Fajnie... ja chyba musze dojrzec do takiej szalenczej milosci. Pomimo tego, iz zabilabym za Jaska, to nie zwariowalam na jego punkcie tak, jak zwariowal np tz czy moja Mama.Oni maja do niego duzo wiecej cierpliwosci niz ja. Ja robie przy nim wszystko tak machinalnie, a jak daje sie we znaki i nie moge spac, to lzy mi same leca,jak sobie pomysle,ze koniec swobody i wolnosci i ze teraz wszystko sie musi krecic wokol niego. Mam nadzieje,ze to tylko baby blues i przejdzie.

Ciekawe, jak tam Ranula?

Czubasek, zazdroszcze Ci spiacej Hanki. Tez bym chciala, zeby moja Malizna tyle spala. Nasz rekord wynosi 3 godziny i zdarzyl sie az raz. Zazwyczaj po 2 h pobudka :/ Tak poza tym to spora z niej dziewuszka

Bola Was plecy? Mnie od kilku dni tak bardzo boli kregoslup i nie moge sobie znalezc odpowiedniej pozycji do spania Nie wiem, czy to przez porod, czy przez znieczulenie? W ciazy, juz na koniec, w ogole mnie nie bolal, to dlaczego teraz zaczal?

Agatku, maj Darling, gdyby nie Twoje smsy, tobym zwariowala odcieta od swiata. Trzymam kciuki, zeby A. jednak przyjechal. Swoja droga te jego niespodzianki nigdy nie wychodza,bo zawsze wiesz, ze ma przyjechac Pamietaj, 3 dni dzieciak nie Twoj - wszystko ma ogarniac A.

Zuzia, Natisska, Inutil, Lucy, Czubasku
dziekuje za odpowiedzi

Zuzinku
, smoczur je jak nie wiem. Niedlugo przegoni Twojego No i kurcze nie wiem,czy u Nikotynki wszystko ok? Nie nadrobie... :/
__________________
Dżony


Sometimes when I close my eyes, I can't see

Edytowane przez pearpearl
Czas edycji: 2012-02-24 o 18:06
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora