Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jednym już figurki wracają, inne jeszcze z brzuszkami biegają. Mamusie I-II 2012.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-24, 16:49   #4209
NataliaM1103
Rozeznanie
 
Avatar NataliaM1103
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Gostyń
Wiadomości: 889
Dot.: Jednym już figurki wracają, inne jeszcze z brzuszkami biegają. Mamusie I-II 201

Mamuśki mój Bartuś ostatnio inaczej je,tzn krzyczy już co 2,5 godziny ,że jest głodny zjada 120-130 ml mm.
Do tej pory jadl co 3-4 godziny 100-120ml.
Dodam,że zaczynamy 2 miesiąc,myślę ,ze to dlatego.Będę poprostu wmuszała mu więcej wody lub herbatki żeby doczekał 3 h.

---------- Dopisano o 17:49 ---------- Poprzedni post napisano o 17:45 ----------

Cytat:
Napisane przez zoskasamoska Pokaż wiadomość
Hehe Pearl , ale sie usmiałam jak czytałam Twojego posta


Super, że wszystko ok i ,że wszystko dobrze poszło. Gratulacje raz jeszcze !!





Czy Wasze Maluszki wybuchaja płaczem , gdy spia? Moja mała jak spi to czasem wybuchnie płaczem, ale nie takim zwyklym, taki przerazliwy placz to jest. Wystarczy , ze ja poglaszcze po policzku i przestaje plakac, spi dalej. Co to jest ?Sni jej sie cos ? Czy moze powoli sie wybudza?
Zośka mój Bartosz tak miał z 4 razy,w czasie snu zaczynał jakby krzyczec,taki przerazliwy płacz i tak jak u Ciebie pogłaskałam go lu przytuliłam i przechodziło.
Pytałam na forum dziewczyn i podobno to nic złego,tak poprostu maluszki mają czasami.
NataliaM1103 jest offline Zgłoś do moderatora