Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jednym już figurki wracają, inne jeszcze z brzuszkami biegają. Mamusie I-II 2012.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-24, 14:33   #4203
Lucy1111
Zakorzenienie
 
Avatar Lucy1111
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 6 276
Dot.: Jednym już figurki wracają, inne jeszcze z brzuszkami biegają. Mamusie I-II 201

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość

1. Czy zastosowałyście profilaktykę antykolkową jak tak to od kiedy i jaką?
2. Czy można spróbować zrobić cokolwiek, żeby brzuch po cc się chociaż trochę zmniejszył?? Może jakiś masaż?
3. Czy jest coś, co zapobiega powstawaniu bliznowca?
4. DO KARMIĄCYCH TYKO PIERSIĄ: jak często jedzą Wasze dzieci i jak długo śpią?
5. Czy to normalne, że po cycu b. rzadko odbija?
1) Nie
2) Ja póki co nie robię nic, ale widzę, że z dnia na dzień brzuszek robi się mniejszy. Muszę położną zapytać o pas.
3) Nie wiem co to jest
4) średnio co 2-3h. Śpi podobnie. Ok. 2h
5) tak. Poza tym zaobserwowałam, że karmiąc tylko piersią, prawie w ogóle nie ulewa!
Cytat:
Napisane przez diablica_db Pokaż wiadomość
ęki za rady dziewczyny co do pozastawienia małej z gołą pupą na chwilę to nie ma szans bo zaraz mi sika na kanape to samo robi po kopieli jak ją wycieram to cwaniara w ręcznik nasiura. a czy osuszacie pupki przy przewijaniu?
ale moja też wtedy najczęściej sika i robi kupkę, to chyba normalne
ja tam się tym nie przejmuję. Kładę ją na podkładzie, przykrywam pieluchą tetrową i leży

co do noszenia po CC. Tak, ja noszę. Ale robię to rzadko. Częściej przytulamy się na siedząco w łóżku
Niestety chyba przeforsowałam się, bo nad cięciem mam sporą gulajkę, taką bułę. Boję się, że to jakaś przepuklina

co do diety dla mam karmiących. Ja nie stosuję żadnej. Staram się jeść wszystko, ale z umiarem. Pani od laktacji nie zabrania mi jeść nawet czekolady (ale nie jem za dużo słodyczy, bo chcę szybko zrzucić nadprogramowe kilogramy :P)

co ja jeszcze miałam napisać.....hmmm
Lucy1111 jest offline Zgłoś do moderatora