Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-23, 21:05   #2682
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Cytat:
Napisane przez Sniezynka21 Pokaż wiadomość
Monka Ty mnie normalnie oslabiasz Ok, to zaloz ten Klub i nas zapros a my z grzecznosci Twoje zaproszenie przyjmiemy Tzet juz sapie, ahhh znowu sie zaczelo, znowu mam w domu wizazanke

zeby ci klabla od lapka nie przecial, tylko powiedz mu zeby najpierw wyciagnal kabel z kontaktu

Okey to jestesmy umowione w takim razie czekam na zaproszenie od Edyci . Ja na bank cos pokickam jak nic ,albo cos glupiego napisze ze nas do naszego klubu jeszcze nie wpuszcza .

Lepisz te pierogi w sobote? ser z pl bierzesz?

Co wogole gotujecie dzieciakom, normalnie jedza, czy ciezko , moj kartal ciezki kaliber , ostatnio w pl dalam mu kisiel zeby sprobowal. Chcial zebym mu ciezarowke kupila , wiec mowie zjedz lyzke kisielu to kupie, jak mu dalam to swieczki w oczach i az sie poplakalm ze smiechu hehe . Owoce jedz?

Zancia wlasnie a jak twoj mlody w szkole je lunche ze szkoly czy ty mu przygotowujesz?

---------- Dopisano o 23:05 ---------- Poprzedni post napisano o 23:02 ----------

Edycia super ,oka przyjelam zaproszenie, a jak tam sie pisze musze isc opczaic hehe
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując