Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-23, 20:29   #2677
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Sniezynka nie wiem czy dziala raczej tak bo klocki takie wale ze hej hahahaha
Ja problem z alkoholem? lubie ale nie codziennie, kiedys za mlodych lat to i owszem hehe Ostatni raz pilam z 2 tyg temu ale jedno winko , a wczesniej pilam jak wpl bylam i wczesniej w turci. Teraz mialam w sobote browarki pic bo bedzie walka ksw -mma a ja lubie przy borwarku siedziec i ogladac jak sie chlopaki leja . Zobaczymy czy kupie i nastepny plan picia to moze w niedziele bo tz ma urodziny potem juz w pl jak bede . Ja pije przy okazjach. A kielonek z rana to z l carnityna bo jest w plynie i mam odmierzone . tak klub to jest klub , zara obadam

hehe to ladnie je pogonilas, ja jemala o 19 polozylam a kartala tera bo ogladal bajke na dvd . Juz spi.

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------

Weszlam w kluby i tam pisze zaloz nowy klub, Wybralam aktegorie prywatne i teraz trzea wymyslic nazwe, jaka? szybko!!!

Czubki?bedzie okey krotko zwiezle i na temat hehe a tak serio to zarzuccie miesem, jak?

Edytowane przez monka23
Czas edycji: 2012-02-23 o 20:22
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując