Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-23, 19:35   #2672
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Ja nie wiem, jak ja te posty czytam, ze polowa mi umknela Jak dla mnie to sie to wszystko za szybko dzieje

Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość

Tez biore l carityne , ale taka skoncentrowana 1500 mg ma chyba potem zlukam i 3/4 kielona wypijam z rana.

WYobraz sobie ze ja dzis kupowalam malemu jego ulubione skarpetki i w sklepie przy kasie musialam mu je zmieniac taki schizol hehehe
Pilnuj Sary zeby mowila po polsku bo moze jej sie przydac, kaleczeniem jezyka sie nie przejmuj nauczy sie.
Z tym spotkaniem to ja sobie nie wyobrazam , gdzie??????????????? nie realne
Wymyslilas juz jakis nick? hehehe nazwij sie l carnitynka hehe a ja sie nazwe proteinka a jak za dziecinnie to ty bedziesz L carnita a ja bede Proteiniara hehehe
Sniezynka a kiedy ty sie wazysz? hehe ja to z rana zwazylam sie, potem poszlam do wujka czeska , pogadali my se i tak dla jaj weszlam na wage znowu, a tam pol kilo mniej , ale sie usmialam jaka ja glupia hehe
Doridee tak, trzeba od nowa sie rejestrowac, kiedys sprawdzalam
Edycia co dzis jadlas? przyznaj sie kolezanka z pracy cos ci dzis gadala.
Co za buce, che wyslac widomosc a mi pisze ze wiadomosc jest przeladowana grafika . To przez twojego posta Sniezynka
Kieliszek czego z rana wypijasz, chyba nie wodki ?? :O
A ja tam optimistka jestem i potrafie sobie wyobrazic takie spotkanie, gdzies w srodku Polski
Haha, ale sie usmialam z mojego nowego nicku nie, nie wymyslilam jeszcze niczego konkretnego, ale pomysle nad tym.
Ja waze sie z rana, ale od wczoraj waze sie co tydzien albo 2 jak mi sie uda
Tak, trzeba sie rejestrowac od nowa.
No wlasnie np. ta kolezanka Edytci mi jakos umknela, ja bym jej powiedziala niech patrzy w swoj talerz, ale ja nie lubie takich ludzi brrr.
A Ty myslisz, ze co, lepsza jestes ???? Ja kazdy swoj post, ktory cytuje musze edytowac, bo przeladowany emotami jest
Kurde moglas isc z malym do tego lekarza, lepiej dmuchac na zimne, no ale juz po ptokach, wiec miejmy nadzieje, ze bedzie wszystko OK.

Cytat:
Napisane przez edytcia Pokaż wiadomość
Ale za to planujemy na pierwszy weekend marca wypad ze znajomymi do Zakopanego. Ale bedzie to dość specyficzny wypad - wspomnienie dawnych lat i oczywiści i my i oni bez dzieci mamy zamiar sie dobrze bawić i trochę "zeszmacić"

Też bym się chetnie z Wami spotkała

A tak w ogóle to to forum stało się od tamtych czasów dość publiczne i też chętnie bym zmieniła nick, albo zrobiła opcję wątków prywatnych, albo sie przeniosła na jakieś prywatniejsze miejsce.
Oooo zazdroszcze Ci takiego wypadu, na ile sie wybieracie i z kim zostaje Zosia ??

Spotkac sie zawsze mozna Ale wiecie co, cos Wam powiem, tylko sie nie smiejta Ja to w realnym zyciu taka wstydziocha jestem i jakby mi tak przyszlo sie z Wami spotkac to kilka dni przed nie moglabym spac po nocach i w ogole bym sie denerwowala, jak przed jakims egzaminem
Co do pogrubionego jestem jak najbardziej ZA !! Jakies prywatniejsze miejsce by sie przydalo, bo ja wiem, ze ten szpieg co mnie szpiegowal nadal to robi. Pozdrawiam Cie szpiegu jeden

Doridee- dzisiaj sprawdzilam Olivie ( bo nawet nie wiedzialam ) i mowi R Tutaj te R jest ale sie go prawie nie wymawia, dlatego chyba nie zwrocilam uwagi. Super, ze wszystkie badania wyszly OK, ale tez mnie zastanawia dlaczego musi jesc wiecej miesa ???

Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość
Osz ty zla kobieto , dawaj no tu dupsko , zara je spiore hehe
Ale Ty jestes dyskretna
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując