Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 11
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-15, 07:35   #18
valorien
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 25
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 11

Dzień dobry Od pewnego czasu chodziła za mną Pandora. Ale jako że lubię dokładne badanie sytuacji przed zakupem, zrobiłam mały research i kupiłam ... Trollbeads. Rozgrzeszając się planowanymi podwyżkami, akcją promocyjną i wycofywaniem koralików, w chwili obecnej (po dwóch wizytach w Wola Parku, dzień po dniu ) dysponuję:
srebrem z zapięciem Tęczowy kwiat,
srebrnymi koralami: supełek i śnieżka (śnieżka jest super)
szkiełkami: Dziki kot, Niebiesko-zielone pióra i Brązowa pustynia (sami emeryci)
no i agatem i drugim agatem na papierze

Pomiędzy jedną wizytą a drugą zdążył mi się zmienić koncept (z niebieskich fioletów na kolory ziemi... ja chyba jednak jestem tą jesienią, no) i wyklarować lista dalszych zakupów... Ech, nałóg - zwłaszcza świeży - to straszna rzecz

1. Imię Aśka
2. Wiek 32
3. Data urodzin 2 listopada
4. Czym się zajmujesz (praca, szkoła?) Najchętniej nicnierobieniem, ale czasy takie, że pracować trzeba... umysłowo
5. Jakie jest twoje hobby, czym się interesujesz? Czytanie
6. Twoje największe marzenie to... Trekking na Machu Picchu
7. Kiedy zaczęła się Twoja przygoda z biżuterią? Modułową? 2 dni temu
8. Sama kupujesz kolejne części do swojej bransoletki czy ktoś Ci kupuje? Póki co sama, ale we will see
9. Dlaczego zbierasz pandorę/ trolle/ charmsy/ lilou? Tylko dlatego, że Ci się podobają czy mają też dla Ciebie jakąś wartość sentymentalną i są czymś więcej niż koralikiem? A bo ja wiem...
10. Twoja ulubiona zawieszka to..
Z posiadanych? Dziki kot.

PS. W Wola Parku na stoisku są trzy brązowe pustynie: dwie dość mikre i jedna ekstraordynaryjnie śliczna (gruba, barwna i w ogóle); podobnież takich do tej pory nie było... tzn. były dwie śliczne, ale jest już tylko jedna..
valorien jest offline Zgłoś do moderatora