Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jednym już figurki wracają, inne jeszcze z brzuszkami biegają. Mamusie I-II 2012.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-29, 17:07   #1888
NataliaM1103
Rozeznanie
 
Avatar NataliaM1103
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Gostyń
Wiadomości: 889
Dot.: Jednym już figurki wracają, inne jeszcze z brzuszkami biegają. Mamusie I-II 201

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
Magda dziękuję za rady! Przekarmiłam ją wczoraj dlatego chlusnęła, teraz nauczyłyśmy się z teściową jak odbijać dziecko! W pionie na klate i poczekać chwilę, poklepać po pleckach. Jak ni będzie chciało odbić to położyć na boczku tak jak mówisz- ale próbować znów odbić po 15-30 min- tak mi położna mówiła. Narazie mała je z tej butli z dwoma dziurkami, dlatego nie wmuszam jej, a podajemy małymi porcjami. Teraz wypiła trochę mojego mleka i mm wypiła ok 60 ml. Teściowa ją trzymała na odbicie. Teraz idę szybko umyć włosy i spać. Boję się nocy- jutro teściowa idzie do pracy... ehh

---------- Dopisano o 18:05 ---------- Poprzedni post napisano o 18:03 ----------


ja ost dałam 100 ml około 13, werandowanie i obudziłam ją na hama przed 17stą, zjadła cycka + mleko. Ja jadłam twarożek, jogurty też ale mało
Agatek czyli od jutra jestes sama?też tego się boję,narazie Tż siedzi zemną w domu ale juz niedlugo
NataliaM1103 jest offline Zgłoś do moderatora