Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jednym już figurki wracają, inne jeszcze z brzuszkami biegają. Mamusie I-II 2012.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-29, 13:07   #1864
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jednym już figurki wracają, inne jeszcze z brzuszkami biegają. Mamusie I-II 201

Za nami pierwsze werandowanie- ale obudziła się i płakała na szczęście w okół szyi było ciepło, buzia nasmarowana bambino, dwie czapki- cienka i welurowa, gruby sweterek. Body na długim rękawku+ same spodenki takie cienkie + skarpetki + kombinezon i na nóżki kocyk...

Wypiła dziś 100 ml, niby się jej odbekło 2x, no zobaczymy... lepiej niby jak dziecko jest niedojedzone niż przejedzone, tak??

Dziś nocy z nią walczyłam- koło 2 trochę cyc + 30 ml mleka- chodziłam, siedziałam z nią i dupa, nie chciała odbić, kładłam ją na 15 min, znów podnosiłam, chodziłam i znów kładłam itp itd i dopiero po godzinie jej się bekło a przez godzine chodzenia i trochę leżenia spała i znów o 4 dostała bo się wybudziła, chyba 70 ml mleka i cycka, znów chodzenie i nic położyłam ją koło siebie, trochę poleżała, niby odbiła sobie i dopiero po 5tej usnęła... sorry za dziwaczny opis

ale ja jestem zaniedbana!! włosy na nogach dlugie, wlosy tłuste ehh, a coś odstawienie od piersi mi nie idzie, czuje mleko, mala mi odciaga troche, ja jem mało, zaraz se szałwie zaparze :/
__________________



Edytowane przez *Agatek*
Czas edycji: 2012-01-29 o 13:12
*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora