Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Książeczka sanepidowska
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-14, 10:22   #454
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: Książeczka sanepidowska

Cytat:
Napisane przez mojra_90 Pokaż wiadomość
Witajcie Dziewczyny!
W 2008 r. wyrobiłam sobie książeczkę sanepidu, kilka razy stałam na promocji, ale później z tego zrezygnowałam i książeczka nie była mi już potrzebna. Oczywiście zapomniałam o jej istnieniu i nie poszłam jej "przedłużyć". Teraz jednak znów muszę mieć ją aktualną. Ktoś napisał, że te badania robi się raz na początku, a później tylko "przedłuża"- problem w tym, że zapodziałam tą kartkę z wynikiem potwierdzającą, że jestem zdrowa. Stąd moje pytania: czy poprzedni wpis lekarza medycyny pracy w książeczce wystarczy, żeby lekarz, do którego teraz pójdę "przedłużył" mi datę ważności książeczki? czy też muszę ponownie robić badania? Proszę o odpowiedź
Mam identyczny problem, książeczka była ważna do sierpnia 2011, nie przedłużyłam jej a kartkę z wynikami zostawiłam pewnie gdzieś na jakiejś hali przy promocjach No i teraz zastanawiam się czy mędzić SANEPIDowi o duplikat (byłby bezpłatnie? ) czy też poprzedni wpis od lekarza i te 2 karteczki że jestem zdrowa i mogę pracować - wystarczą do przedłużenia?
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując