Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nowa Zelandia
Wątek: Nowa Zelandia
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-11-26, 09:08   #6
tarji
Zadomowienie
 
Avatar tarji
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 1 335
Dot.: Nowa Zelandia

Cytat:
Napisane przez Little_Shee Pokaż wiadomość
tarji jakbys mogla spytac kolezanke jak wyglada tam znalezienie pracy i ewentualna mozliwosc doksztalcania sie. Mam magistra stosunkow, czyli tak naprawde nic. Moim atutem sa jezyki znam 4. I czy pracodawca jest w miare "chetny" udzielenia pomocy w ewentualnej bitwie o work visa. Ja bede niedaleko Auckland, na wyspie Waiheke, tam mam przyjaciol, u ktorych zaczepimy sie na poczatek.

No i jeszcze jak Kiwi patrza na Europejczykow - nieanglofonow Pytam sie bo juz mam troche doswiadczenia mieszkania za granica, w Irlandii np znajac minimum angielskiego moglas miec calkiem niezla prace, dawali szanse, tu we Francji jest troche bardziej pod gorke...
A jakie te języki znasz?
Spytam o wszystko Co prawda ona mieszka w Otago, ale pewnie wszędzie podobnie jest.

Jak coś mi odpisze, to dam znać tu.

A tak poza tym, to też chciałabym sobie pojechać do Nowej Zelandii, chociaż na rok. Otago i Northland to dwie moje miłostki.
__________________

“I know what I have to do, and I’m going to do whatever it takes. If I do it, I’ll come out a winner, and it doesn’t matter what anyone else does.”
-Florence Griffith Joyner-

Edytowane przez tarji
Czas edycji: 2011-11-26 o 09:09
tarji jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując