Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wizażanki we Francji ?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-04, 14:06   #891
miucciaable
Raczkowanie
 
Avatar miucciaable
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 221
Dot.: Wizażanki we Francji ?

Ale mega!!! Szukam wizazanek z Francji. Mieszkam tu od ponad roku
I jeszcze sie nie orientuje tak perfekcyjnie we wszystkim.
Oczywiscie chodzi mi o tematy wizazowe.
Czy ktoras z Was dziewczyny widziala we Francji w jakiejs perfumerri paletki Sleek??

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:02 ----------

I jeszcze jedno, co sadzicie o ciuchach we Francji? Jak dla mnie aseksualne ciuszki dla hipisek... Oczywiscie do hipisek nic nie mam, ale mnie dobija ten brak wyboru ladnych rzeczy.
Czasem mam ochote pojechac do PL i obkupic sie w laszki, w reserveed itp, bo tu ciuchy nie sa zbyt ladne, u nas nawet w lumpexach sa ladniejsze rzeczy....
A wy gdzie kupujecie?
Ja ostatnio wiekszosc rzeczy mam z Etam, ale nie chce sie ubierac jak co druga francuzka....

---------- Dopisano o 15:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Ja niestety nie znam sie na stypendiach we francji, ale jako ze rozwazam kontynuacje dr, to calkiem mnie interesuje ten temat. Slyszalam tylko ze oni lubia obcokrajowcow, a powiedz ktora uczelnie rozwazasz?

Sluchajcie czy Wy tez tak macie we Francji - odkad tu jestem stan moich paznokci i wlosow znaczaco sie poprawil jakbym co najmniej byla po jakies terapii witaminowej, a szczerze mowiac raczej mam tu skromne zycie i kupuje wszystko najtansze i zadnych odzywek nie stosowalam (poza taka najtansza auchan do wlosow), wlosy myje szamponem carefour jajecznym i potem ta tania odzywka, a paznokcie to w ogole nie malowalam z miesiac, myslalam by nawet kupic mini bourjois lakiery do paznokci, bo byly w dobrej cenie tzn nawet nie moglam sie zdecydowac na kolor, ale popatrzylam jak wygladaja moje paznokcie - blyszczace, zniklo gdzies wiecznie przesladujace mnie rozdwajanie sie i pekanie i zostawilam je dumna saute. Ale doprawdy nie wiem od czego to...
U mnie wrecz na odwrot! Moje wlosy w 3 miesiace po przyjezdzie wygladaly jak siano, teraz jest lepiej, paznokcie to ciagla walka. Zazdroszcze
__________________
Zmiany, zmiany!!!
miucciaable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując