Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki MIYO (My identity youthfully original)- nowa marka Pierre Rene
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-22, 19:55   #186
mamm
Rozeznanie
 
Avatar mamm
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Uć
Wiadomości: 505
Dot.: Kosmetyki MIYO (My identity youthfully original)- nowa marka Pierre Rene

Cytat:
Napisane przez Andziusiaaaa Pokaż wiadomość
Ja tę szafę znalazłam przypadkowo.Poszłam do małej drogerii.Chciałam zakupić jakąś kredkę do oczu,a moja uwagę przykuła kolorowa szafa z przewagą cieni i lakierów.Znalazłam tam kredkę,która mi odpowiadała.Potem gdy przeglądałam inne rzeczy okazało się,że to MIYO.Oczywiście na 1 raz dorwałam jeszcze puder w kamieniu i tusz do rzęs.A teraz recenzja:
Tusz do rzęs-podoba mi się.Daje naturalny efekt.Nie skleja rzęs,nie zostawia grudek.Ładnie rozczesuje.Coś podobnego do tuszu z Miss Sporty.Jednak jest napisane,że pogrubia rzęsy ale wcale tego nie widać.Daję też plus za opakowanie
Puder w kamieniu-Ma fajne opakowanko.Bardzo dobrze,że ma lustereczko.Ja posiadam kolor 003.Jest nawet ok,ale po jakimś czasie trochę robię się po nim pomarańczowa ;/ . Problem jest też z nakładaniem go pędzelkiem,bo szybko się kruszy.
Kredka do oczu-Fajny kolor już od pierwszego pociągnięcia.Jest dosyć miękka,dla mnie idealna.Nie rozmazuje się.Utrzymuje się tak jak się nią pomalowałam.
Ogólnie fajne rzeczy,ale mają małe niedociągnięcia Napewno odwiedzę jeszcze tę drogerię,aby coś złapać Mam nadzieję,że uda mi sie dorwać jeszcze jeden tusz i kilka lakierów.
GDZIE???

Wiecie, co? Wybaczcie, ale wkurza mnie, że część Wizażanek nie ma wpisanej do profilu miejscowości (wiem, to nie jest wymagane) i jak pisze w wątkach tematycznych, że 'znalazłam u siebie w takiej drogerii' to mnie krew zalewa
Dzielcie się informacjami, gdzie coś znajdujecie, bo inni też by chcieli skorzystać!

Mnie udało się dzisiaj znaleźć w Łodzi tylko cienie MIYO po 6,90zł przy ul. Pojezierskiej w takiej budce kosmetyczno-gazetowej (koło niebieskiego pawilonu jest plac z różnymi budkami).
Akurat cienie na razie najmniej mnie interesują, ale więcej rzeczy z MIYO tam nie mają...
Szafy nigdzie nie zlokalizowałam
__________________
mamm ma mi ja
Lenistwo to nic więcej niż zwyczaj odpoczywania zanim się zmęczysz.
Jules Renard, pisarz francuski
mamm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując