Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Essencomaniaczki witają w cz. X
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-13, 19:11   #4867
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Samych was zostawić nie można, bo potem ciężko nadrobić
Mój TŻ też kiedyś poszedł po tampony. Zawsze wala mi się kilkanaście po całej torebce, wysypują się, wyjmują przy ludziach, a akurat jak u niego byłam okazało się że nie mam nawet kawałka. Sam się zaproponował że pójdzie nie musiałam nawet prosić

Cytat:
Napisane przez Mad'i Pokaż wiadomość
Teddy zaspokoił moja żądzę na brązowo-turkusowy makijaż - super wygląda w połączeniu z Cool Breeze => misiek na górnej, bryza na dolnej
Ja się zastanawiam czy tego brudnego beżu nie używać podobnie jak Almost Famous => tuż po linią rzęs dla rozjaśnienia oka. Bo na linii wodnej myślę że trzyma się tak słabo jak każda inna kajal z Essence, przynajmniej u mnie
Mi biały kajal na lini wodnej trzyma się od świtu do zmierzchu i od zmierzchu do świtu A 14 Hola, Chica! (już niedotępny) nie trzyma mi się nigdzie (nawet nie umiem się nim umalować tak żeby go było widać). Mam go od roku i jest prawie cały. Ja gdzieś zgubiłam moją bryzkę

Szminki super z UM, dają efekt takich mokrych ust, ale pewnie nietrwałe. Właśnie może któraś z was zna niemiecki i umie tak po krótce przetłumaczyć czy ta dziewczyna jest z nich zadowolona czy nie? Bo mój niemiecki kończy się na tym, że mogę przetłumaczyć, że dała za nie niecałe 2 ojro Cienie i tak kupię jeśli to do nas dotrze, no właśnie jeśli

Jakby któraś chciała zobaczyć to u mnie na blożku wstawiłam paznokcie pomalowane Princess Prunella http://plineczka.blogspot.com/2011/0...-prunella.html
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora