Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Essencomaniaczki witają w cz. X
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-08-27, 10:38   #3870
adzia2223
Zadomowienie
 
Avatar adzia2223
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 057
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez Katarynka92 Pokaż wiadomość
Ja sobie nawet nie mogę wyobrazić jak można się malować w sklepie jakimś kosmetykiem (ale się... zdenerwowałam, jak zobaczyłam babsztyla, który malował się produktem pełnowartościowym!). Ktoś ma jakiegoś syfa, opryszczkę, mam to złapać?! Wolne żarty...! Jakie to jest obrzydliwe.
Przypomniało mi się, jak ostatnio byłam w naturze Wyobraźcie sobie moje paluchy, ręce, jak wyglądały, bo szukałam cudownego brązowego cienia. Ale na szczęście jest miejsce, gdzie można to sobie zmyć wszystko pięknie Dla takich jak ja!
Ja w celu zmycia noszę chusteczki nawilżane takie dla dzieci, przeważnie wszystko się dobrze zmywa a nie wszędzie są w drogeriach takie miejsca, że można się zmyć.

---------- Dopisano o 11:38 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Yasinisi Pokaż wiadomość
Qrcze dziewczyny nie wiem co jest grane.. Wszystkie wzorki z dwóch pozostałych płytek ładnie mi się odbijają a z Safari ani jeden nie chce nawet na stempelku się odbić..
Szukałam drugiej folii ale nie widzę.. Paznokciem czuć, że jest wgłębienie ale wydaje mi się bardzo płytkie-może to jest przyczyna.. ? Próbowałam ściągać lakier bardzo delikatnie ale to tez nie pomogło..

Planuję zakup zestawu Bundle Monster i skłaniam się właśnie ku temu z wzorami na cale paznokcie ale nie mogąc spróbować czy takie będą mi wychodziły, trochę się boję.. Liczyłam, że poćwiczę z Essence i zobaczę jak jest a tu kicha.. Jakieś rady?
Też mam taką wadliwą płytkę, ale z małymi wzorkami. Jak porównać wgłębienia z niej i innej, z której się wzorki odbijają to są wyraźnie płytsze, nic się na to nie poradzi niestety. Ja kupiłam drugą taką samą i jest ok, tylko szkoda mi kasy za tamtą niedziałającą
__________________

adzia2223 jest offline Zgłoś do moderatora