Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-08-11, 09:08   #4732
anaiss86
Zadomowienie
 
Avatar anaiss86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 120
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Dukan mówi, że zdrowie ważniejsze i że jak się choruje to trzeba brać leki, nawet te z zawartością cukru. Także łykaj i zdrowiej!!


Ja pamietam oczywiście. Napisz co u Ciebie i jak Ci idzie (nie)dukanie.
Milo, ze pamietasz Troche sie u mnie dzialo i to nie najlepiej. Postaram sie w skrocie:
przerwalam duaknie bo bylam chora, zaczelo sie na poczatku czerwca. Mialam powiekszona watrobe, proby watrobowe podwyzszone, wyniki dwa raz przekraczaly dopuszczalna norme, do tego goraczka i powiekszone wezly chlonne szyi i glowy. Szyje mialam cala spuchnieta, glowa mnie bolala, nie moglam lezec na plecach bo mnie bolala od poduszki. Koszmar!!! Bylam prawie miesiac na zwolnieniu a lekarze nie wiedzieli co sie dzieje, na poczatku wepchneli we mnie 3antybiotyki, ktore jeszcze bardziej zaszkodzily mojej watrobie. Na poczatku nic nie jadlam tylko pijam wode. Pozniej jedyne co mi wchodzilo to mleko. Rodzinka robila mi obiady, na ktore nawet nie moglam patrzec. Lekarze kazali zaprzestac dukana na wszelki wypadek bo nie wiadomo co mi jest. Tyle, ze przez niejedzenie to juz dawno nie byl dukan. Jak sie troszke lepiej czulam to po tej glodowce mialam napady obzarstwa. Po 3 antynbiotykach i zerowej poprawie padlu podejrzenia, ze to mononukleoza, okazalo sie, ze nie. Pozniej bylam badana na toksoplazmoze, to tez nie bylo to. Lekarze rozkladali rece bo goraczka mimo lekow przeciwzapalnych nie malala a wezly co raz wieksze. W koncu zaczeli mnie straszyc biopsja. Nie mowi juz, ze sama wpadlam w panike i weszlam na forum, gdzie dziewczyny mialy podobne objawy i okazalo sie, ze mialy raka... Na moje szczescie trafilam na swietna lekarke, ktora najpierw dala mi przesweitlenie, jak nic nie wyszlo, zrobila badania na cytomegalie. I wiecie co? okazalo sie, ze to wlasnie cytomegalia. Generalnie wiekszosc chorych nie przechodzi tego wirusa tak zle jak ja. Czasem nawet ktos nie wie, ze jest zarazony. Powoli dochodze do siebie po tak dlugim czasie!!! niestety z wagi 78 zrobilo sie 85 nie wiem jak to mozliwe przytyc tak duzo!!! zalamka. Najgorsze jest to ze nie umiem patrzec na bialko tak jak kiedys. Ciezko mi sie przelamac a jesli mi sie uda to pojde 1/1 podziwiam sama siebie ze kiedys udalo mi sie wytrzymac cale 5 dni pod rzad. Teraz jeden jest dla mnie wyzwaniem. Z tego wszystkiego nie bylam jeszcze na urlopie. A mialam jechac piekna i szczupla i tak jak Fenris zrobic sobie rzesy.... wyglada na to, ze poade na urlop jako wymeczony wieloryb
no to tyle....strasznie Was musialam zanudzic...
a co z tym prepratem firmy olimp, co sadzicie?
__________________


anaiss86 jest offline Zgłoś do moderatora