Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-08-11, 07:28   #4729
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

Cytat:
Napisane przez paulinika Pokaż wiadomość
Dzień dobry dziewuszki. Od 2 dni męczę się z anginą i zapaleniem krtani...najgorsze jest to że głos straciłam i zeby się gdzieś wyprodukować to ciężko nie wspominając o tym że jutro mamy rozmowe w sądzie w sprawie ślubu (dobrze chociaż ze baba mnie przez tel jako tako zrozumiała z tym głosem) lekarka kazała mi jeść dużo owoców i dużo miodu. Dała mi przeciwbolowe tabletki na głowe, myślałam ze ją tam zjem...i co mam teraz zrobić?
Ehhh...miłego dnia
Dukan mówi, że zdrowie ważniejsze i że jak się choruje to trzeba brać leki, nawet te z zawartością cukru. Także łykaj i zdrowiej!!

Cytat:
Napisane przez anaiss86 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny pewnie mnie nie pamietacie sto lat mnie tu nie bylo!!! Podczytuje Was od czasu do czasu ale sie nie odzywam. Co i jak u mnie napisze pozniej, generalnie doopa... Mam duzo pracy wiec odezwe sie pozniej, ale chcialam cos Wam wrzucic zapytac co o tym sadzicie i prosze o wypowiedz na ten temat. Myslicie ze warto kupic? http://www.olimp-labs.com/pl/produkt...sci/art99.html dostalam na maila reklame tego z superpharm i tak sie zastanawiam czy mozemy to zastosowac. Dzieki
Ja pamietam oczywiście. Napisz co u Ciebie i jak Ci idzie (nie)dukanie.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora