Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Essencomaniaczki witają w cz. X
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-25, 18:22   #2228
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

A mejaczku - wróciłam z pracy a tam paka - brat sie zlitował i poszedł odebrać :P

Ogólnie powiem wam że jak na ten cały boom to róż z baleriny mnie zawiódł. Trzeba go solidnie napakować żeby było coś widać (co u mnie jest dziwne, bom bladzioch wielki). Nie wiem jak z trzymaniem ale efekt jest tak subtelny że nie wróżę mu zbyt dużej wydajności. No nie wiem... może jeszcze zmienię zdanie ale na razie jakoś mnie nie jara róż którego ledwie widać a jeszcze go przecie trzeba trochę pudrem przysypać - jak się nie użyje transparentnego to juz w ogóle umarł w butach i g*wno widać.

Za to pomadka z 50's... omg. Mi totalnie nie pasują ciepłe odcienie pomadek ale moja chcica nie pozwalała jej odpuścić... jest mega. Z różowym błyszczykiem na górze wygląda ślicznie. Może jeszcze wieczorem rzucę fotę czy coś na bloga... Nie spodziewałam się że polubię jakikolwiek ciepły odcień pomadki a tu taki szok. Sama w sobie jest dla mnie trochę zbyt pomarańczowa ale z czymkolwiek na wierzchu - LOVE!!

Mam jeszcze pędzelek z 50's - szału bez ale może być. Najbardziej mnie urzekło to plastikowe coś w czym był pędzelek - ahahaha dziki szał że się otwiera z boku :P
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora