Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Własnoręcznie robione serum z witaminą C
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-03, 13:09   #638
marianna
Rozeznanie
 
Avatar marianna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 933
Dot.: do dziewczyn, które robiły serum z witaminą c według przepisu Basi

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
mi to nabardziej smierdzi lecytyna....ale teraz robię serum z kwasem HA i jak sie juz wszystko wymiesza,to mój nosek czuje tylko kwaskowatość witaminki C (i dzieki bogu)

a czy ktos jeszcze oprócz mnie robił już serum z kwasem HA (lub z hydromanilem)?
jesli tak to opiszcie swoje wrażenia dziewczynki
Ja robiłam..znaczy się , z HA i kwasem alfa- liponowym, z hydromanilem dzisiaj bedę kręcić

Mnie ogólnie HA nie zachwycił - zawsze zostawia mi taką wrstwę na twarzy (czego bardzo nie lubie) no ale poswięcam się
myslę , że coś tam nawilża - nie wiem jaką w tym wszystkim rolę odgrywa kwas liponowy - bo on na pewno ma właściwości ściągające...

czyli...
z mojego zakręconego wywodu wynika, że -
- nie robiłam juz od dawna "czystego" serum z wit. C (a te które pamietam sciągały)
-potem przeszłam od razu na kwas liponowy i HA - czyli znowu nie wiem jak działa w takim serum solo HA i solo liponowy - serum jest treściwe , jak dla mnie trochę przyciężkawe
-jutro będę wiedziała jak spisuje sięserum z hydromanilem (pokładam w nim duże nadzieje) i kwasem liponowym

nie odpuszczę w serum z wit. C kwasu liponowego - bo on chelatuje związki metali ciężkich - i kropka.
- a poza tym to potężny antyutleniacz , Ba w dawce 5% potrafi naprawić to co suonko zepsuło - tylko kto przeżyje taką dawkę ?
__________________
<= <= <= to jest kot davinci'ego
marianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując