Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-28, 00:11   #826
happygirl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 614
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez wskazówka Pokaż wiadomość
na 1-go maja oriflame nie prowadzi sprzedaży (dziś tam byłam )i chyba innego oddziału już nie ma (bo nie można wybrać zamówienia żeby doszło do innego, bo jedyny w lublinie wyświetla się na 1-go maja). szkoda że wcześniej nie mówiłaś to bym zamówiła i dla ciebie kosmetyki ja wziełam sobie z oriflame spray(odżywkę) do włosów. coś od słońca dla skóry mam zamiar teraz brać. a co do innych firm to nie wiem czy są jakieś produkty dla włosów, ja się nie spotkałam, ale też nie chodzę po sklepach (wolę popatrzeć w katalog i co potrzebuję to zamawiam, nie lubię ścisku w sklepach ) P.S. w obecnym (z którego można zamawiać do niedz.) i następnego (z którego można zamawiać od pn) katalogu też są te produkciki do włosków
Donaszam uprzejmie, że na Targu Bronowickim (koło Stokrotki) na Męczenników Majdanka stoi często pani od Orifleja, ma ze sobą katalog. Pani umiejscawia się zazwyczaj po stronie Krańcowej przy płocie niedaleko przystanku MPK.
Kosmetyki Ziaja, Hean, Bell sprzedaje przemiła pani z małej drogerii za Stokrotką na Godebskiego (po schodkach z napisem "kosmetyki"). Ruby Rose (cienie i pudry prasowane) są dostępne w sklepie za 4 zł na ul 1 maja (na samym końcu części "parkingowej".
A dość duży wybór Golden Rose jest w Leclercu (na korytarzu )
Idę czytać resztę wątku.
__________________
The world can be divided into ladies and all other creatures
happygirl jest offline Zgłoś do moderatora