Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Essencomaniaczki witają w cz. X
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-25, 20:19   #550
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez jj4u Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Podczytuje Was od dłuższego czasu i przez Wasze zachwyty zainteresowałam się firmą essence. Kupiłam cienie, eyeliner i pędzelek. Niestety z cieni jestem niezadowolona.. Moim zdaniem mają kiepską pigmentację. Za to jestem zachwycona pędzelkiem ściętym do eyelinera Genialnie się nim maluje kreski
Chociaż eyeliner jest moim zdaniem średni. Mam ten fioletowy- 03 Berlin Rocks. Dla mnie jest zbyt miękki i potrzebne są dwie warstwy do pełnego krycia. Za to jak już mam idealną kreskę to jest nie do zdarcia I świetnie podbija niebieską tęczówkę Teraz z niecierpliwością czekam na Bondi Beach bo też zakochałam się w tym turkusowym linerze
No to wpadłaś jak i my....
Wiadomo, że nie wszystkie kosmetyki są superhiper , ale zdecydowana większość jest na prawdę świetna.
Ciekawa rzecz- wieeeele lat temu znajoma wizażystka polecała mi kosmetyki niemieckiej marki…. niestety (wtedy) niedostępne u nas. To właśnie było Essence! I to jest prawda- nie znalazłam do tej pory kredek do oczu, które by były lepsze od "esencowych" zdecydowanie przebijają jakością Chanel czy Dior i inne marki.
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora