Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - usunela..
Wątek: usunela..
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-09-04, 19:59   #18
Zbójnica
Raczkowanie
 
Avatar Zbójnica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 173
Dot.: usunela..

Cytat:
Napisane przez Atram Pokaż wiadomość
ale ja ja prosilam, tluamczylam ze to nie jedyne mozliwe wyjscie. obiecalam pomoc, wydawalo mi sie juz ze ja przekonałam.. myslalam o tym zeby zaadoptowac to dziecko.
ale ona wybrala najlatwiejsza droge.
Nie wydaje mi się aby była to najłatwiejsza droga - nie wierzę, że w tak ważniej sprawie można iść na łatwiznę. na pewno nie kierowała się tylko swoim interesem, na pewno myślała też o tym, co może dać swemu dziecku, kiedy je urodzi... wierzę, że to byłą przemyślana decyzja i myśle, że to nie tak że dałą się komukolwiek przekonać - jemu czy Tobie. Po prostu zrobiął to, co wydawało się jej w tym momencie najlepsze. I na pewno, na 100% nie było to najłatwiejsze!

Cytat:
Napisane przez Atram Pokaż wiadomość
poza tym nie ufa mi, dowiedzialam sie o tym fakcie dopiero po miesiacu.
Nie wiem czy to oznaka braku zaufania - przecież zwierzyła Ci się ze swoich problemów... a że zwlekała z powiedzeniem Tobie o aborcji.. cóż, znając Twoje podejście do sprawy, uważam, że najzwyczajniej w świecie bała się Twojej reakcji, że się odsuniesz, że odrzucisz, że potępisz ...
Rozumiem ją dobrze, sama bym się bała
Na pewno Ci ufa.
Wiem, że nie mam prawa dawać Ci rad, ale po prostu nie mogę się powstrzymać przed napisaniem, żebyś nie odrzucała siostry z tego powodu. Domyślam się, że jest teraz całkowicie sama z tym problemem i potrzebuje oparcia, ciepłego słowa, bliskiej osoby ...
__________________

Nie przejmuj się tym, na co nie masz wpływu.
(Bocheński, "Podręcznik mądrości tego świata")
Zbójnica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując