Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - "Odczarowywanie" skojarzeń związanych z perfumami.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-09-01, 21:42   #1
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Wink

"Odczarowywanie" skojarzeń związanych z perfumami.


Szukałam podobnego wątku, ale nie znalazłam (może dlatego, że nie bardzo wiedziałam, jakie hasło wpisać w wyszukiwarkę). Jeśli już taki jest, bardzo proszę o linka.

Mam do Was takie pytanie. Czy zdarzyło Wam się pokochać jakiś zapach, który niestety mocno kojarzył Wam się z jakąś osobą? Bo ja jestem właśnie w takiej sytuacji - ubóstwiam perfumy CK "Truth", ale niestety przez pewien, dość długi, okres czasu, nosiła je moja mama (nota bene, sama je jej wybierałam jako prezent na gwiazdkę ) i teraz dość mocno mi się z nią kojarzą. "Swoich" perfum szukam od dawna, ciągle coś mi nie pasuje, a te jedne uwielbiam.

Nie wiem, czy dałoby się je jakoś "odczarować", tak, żeby po jakimś czasie noszenia były bardziej "moje"? Ech, powiedzcie, że kiedyś tak robiłyście i się udało.

Albo chociaż polećcie mi jakieś perfumy podobne do "Truth"...

EDIT - Jej, przeczytałam to wszystko i tak sobie myślę, że część z Was może zapytać "Ale w czym problem?" Ale dla mnie to jest problem, może chociaż niektóre z Was to zrozumieją Po prostu bardzo mi nie odpowiada to, że miałabym pachnąć KIMŚ INNYM. Zwykle perfumy, które kojarzę z jakąś osobą z mojego otoczenia, skreślam od razu. (Tzn. nigdy bym ich sobie nie kupiła.)
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując