Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Perfumeryjne sposoby na nauczycieli by Twister_Male
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-08-31, 22:43   #10
twister_male
BAN stały
 
Avatar twister_male
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Inąd
Wiadomości: 813
Dot.: Jakie perfumy dla faceta? :>

Cytat:
Napisane przez poissonivy
No to masz strasznie strachliwych nauczycieli Twister...Przepraszam, a za co podasz do kuratorium, czy do rzecznika? Wiesz co ja zrobiłabym? Przyniosłabym plan wynikowy (tam są rozpisane umiejętności na wszystkie oceny) i zaczęłabym Cię z tego pytać, najpierw na 2, potem na 3... Uwierz przy 2 miałbyś już wielkie problemy... A ja lubię tak fajnie układać pytania...
Niestety wiem co to jest plan wynikowy, u mnie w rodzinie poza dwoma wujkami i ciotka, wszyscy sa lub byli nauczycielami.

Kochana Poison, tak sie sklada, ze ja jestem przewodniczacym IU w regionie i to nauczyciele czuja przede mna respekt a nie ja przed nimi. Poza tym pisze w lokalnej gazecie. Mimo to, perfumy to ciekawa bron..

Mam nadzieje ze wiesz co to jest IU. To przciewwaga dla Mlodziezy Wszechpolskiej- skrajnie nazistowskiej, ultraprawicowej, homo i ksenofobicznej grupy mlodych, nieszczesliwych ludzi, ktorzy sa marionetka w rekach LPR i Pis. Wlasciwie te dwie partie wkrotce stworza NSDAP...
twister_male jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując