Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jestem jesienią czy wiosną? A może typ mieszany?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-08-31, 18:51   #7
beata9876
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: okolice Białegostoku
Wiadomości: 35
Dot.: Jestem jesienią czy wiosną? A może typ mieszany?

Znalazłam coś w sieci i już wiem na pewno, że jestem jesienią.

Wiosna
Skóra: Twoją skórę charakteryzuje przeźroczysta bladość o delikatnym, złocistym, brzoskwiniowym odcieniu. Często bywa lekko zaróżowiona. Jeżeli masz piegi, to mają one złote zabarwienie. Łatwo się opalasz, nawet na ciepły, ciemny brąz.
Oczy: mają zazwyczaj nieco ciemniejszą od włosów oprawę. Tęczówka oka ma odcień od niebieskiego do zielonego, rzadziej złotego brązu. Źrenica często oddzielona jest od tęczówki wyraźną obwódką w kolorze złotym lub złotobrązowym.
Włosy: jako dziecko byłaś blondynką. Teraz Twoje włosy są jasne, w słomianym, żółtawym, platynowym, miodowym odcieniu. Jeżeli masz brązowe włosy, zawsze mają ciepły, złotawy lub rudawy połysk.



Jesień
Skóra: jest gładka, jasna. Cera ma ciepłą barwę kości słoniowej lub intensywną, złocisto-beżową, brzoskwiniową. Masz skłonność do piegów i znamion w kolorze rudym lub złocisto-brunatnym. Źle się opalasz - słońce często powoduje zaczerwienienia skóry.
Oczy: mają barwę topazu, brązu, złotego brązu, zieleni. Możesz mieć stalowo-niebieskie lub błekitne oczy ze złotawymi, ciepłymi plamkami.
Włosy: w dzieciństwie byłaś blondynką, a z wiekiem Twoje włosy ściemniały. Mają teraz kolor od blond przez czerwony blond, kasztanowy, marchewkowy do brązowego. Twoje włosy mają zawsze ciepły, złotawy połysk.
beata9876 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując