Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Toyz;) czyli niegasnaca milosc do zabawek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-08-31, 15:00   #22
*chinchilla*
Rozeznanie
 
Avatar *chinchilla*
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: fORbiDdEn pLanEt
Wiadomości: 629
GG do *chinchilla*
Dot.: Toyz;) czyli niegasnaca milosc do zabawek!

Cytat:
Napisane przez thaitii
A wiesz może gdzie munny's można kupić?

najtaniej na ebayu, sa nowe, czasem nawet nie rozpakowane. a jesli nie ufasz ebayowi, najlepiej na internetowych stronach internetowych, nie wiem jak z to jest z polskimi, ale np brytyjskie sa ok (z amerykanskich sie nie oplaca, zbyt duze koszty przesylki). ja kupilam trzy razy na ebayu (raz z Irlandii, 2 razy z Anglii), bylo ok.

Cytat:
Napisane przez szajajaba
I jaki jest tego koszt? Czym sie to maluje?
A te przedstawione sama robiłaś?
nie robilam przedstawionych, te co wkleilam sa gotowe, pomalowane fabrycznie, zazwyczaj zaprojektowane przez znanych projektanow (wtedy moga byc baaardzo drogie, nawet po 150euro). Koszt Munny's zalezy od wielkosci zabawki, 7inchy to ok 25 dolarow, 3,5 incha to ok 10 dolarow (jeden inch to tak ok 2,7 cm, ale nie jestem pewna musialabym sprawdzic). ja kupilam raz pudelko z 4 figurkami (po 3.5 incha za 25 euro, czyli ok ) swoje zabawki rozdalam jako prezenty, to swietny pomysl na urodziny!!!!
__________________
HoW HiGh? So HiGh ThAt I CaN KiSs ThE sKy!!!!


http://www.myspace.com/killahmouse
trynna be optimistic but have realized i really hate chips&fish nowadays. . . i'ma do somethin!!!!!!!!!!!!!!
*chinchilla* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując