Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - TZ zasugerował przejście na dietę...
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-31, 13:48   #28
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: TZ zasugerował przejście na dietę...

Cytat:
Napisane przez agatus84


Juz widze ten blysk zrozumienia w oczach. "Ciesze sie ze mi to zasugerowalas, przynajmniej jestesmy wobec siebie szczerzy..."
Do autorki watku: nie daj sie zwariowac, przy nastepnej wideo-rozmowie pochrupuj slodko chipsy
pozdrawiam
A potem odchodzą objęci w stronę zachoodzącego słońca. On, ona i pompka do penisa.


A tak jeśli chodzi o temat wątku, to nie masz się kobieto czego wstydzić. Moim zdaniem jesteś akurat. Jedyne co możesz zrobic dla sibeie to się op prostu zdrowo odżywiać i uprawiać jakis sport. Ale najgorsze to sie wpędzic w kompleksy. Wiem cos na ten temat, bo sama tak zrobiłam na własne życzenie ciagle wynajdując swoje wady (też mam szerokie biodra). Teraz wcale mi nie zależy na wadze. Zapisałam sie do fitness clubu i chcę po prostu ruszać się i byc zdrowa, osiągnąć wspaniałą kondycję. A to co sie stanie z moim ciałem traktuję jako sprawę drugorzędną.

No i nie mogę ukrywać, że pełna akceptacja mojego TŻ pomaga mi bardzo pozbyć się kompleksów.
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując