Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wizażanki we Francji ?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-05, 10:20   #736
bodzianka11
Raczkowanie
 
Avatar bodzianka11
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 125
Dot.: Wizażanki we Francji ?

Cytat:
Napisane przez Martii Pokaż wiadomość
Btw. Korzystając z okazji zapraszam pod koniec lipca na festiwal http://www.emmaus-lescar-pau.com/fr/accueil.php ! Jest wieele fajnych grup, atmosfera świetna, więc naprawdę warto

Btw. Oglądacie wlaśnie sept a huit ? O handlu psami dla skory i mięsa? brrr
A do tego milionierzy, który posiadają domy 1700 m2 <olaboga> nie wiem czemu, ale nawet gdybym miała milony na koncie to naprawdę ( przynajmniej tak mi się wydaje gdy ich nie posiadam ) mieszkanie/dom do max 200 m2 wystarczy ! Toć co oni tam robią? W domu dyskoteka, kino ? dziiizas
Festiwal bardzo fajnie sie zapowiada, lubie takie klimaty. niestety to Twoje Pau to strasznie daleko jest. Nawet szukalam na mapie i sie zorientowalam ze masz blisko do Biarritz i wogole do tych wszystkich miejscowosci nad-oceanskich. Bylam tam kiedys na wakacjach jak pracowalam jako aupairka, strasznie mi sie podobalo. Cudowne plaze, cudowny klimat (ja bardzo nie lubie upalow a tam jest zawsze taka swiezosc od oceanu ciagnie). Zazdroszcze
A co do tego drugiego to ja nawet nie mam telewizora szkoda mi na abonament telewizyjny 120 euro rocznie

Cytat:
Napisane przez Nebula Pokaż wiadomość
Hej to znow ja
Mam pytanko, czy ktoras z was pojechala na studia, np magisterskie do francji z podstawowa umiejetnoscia mowienia po fr? Czy profesorowie probuja byc przychylni, czy raczej nie liczyc na to ze czlowiek sobie poradzi?
Ja mysle ze raczej o bledy ortograficzne czy stylistyczne na architekturze to by sie niekt szczegolnie nie czepial. W koncu tam raczej co innego jest wazne. Chociaz pewnie zalezy na jakiego wykladowce sie trafi. Jak jakis purysta ktory uwaza ze obcokrajowcy zasmiecaja jego cudowny jezyk francuski to moze sie czepiac. Ale generalnie nie powinno byc problemow, zreszta przewaznie to chyba jest test z jezyka na rekrutacji wiec jesli stwierdza ze sie nadajesz to potem sie o jakies bledy czepiac nie beda chyba.
Ja tutaj przyjechalam na magisterke ale z jezyka francuskiego i moze na 2-3 przedmiotach wykladowcy zwracali na to uwage i troszke mniej surowo oceniali nasze egzaminy pisemne. Reszta nie. Nawet ostatnio jak oddalam moje dossier zaliczeniowe z jednego przedmiotu to mi babaka odjela punkty za styl w jakim napisalam prace. Napisala mi ze praca bardzo ciekawa, duzo dobrych pomyslow i przemyslen ale styl za bardzo szkolny a nie uniwersytecki wiec dostalam tylko 12. No ale to zupelnie inny kierynek, wkoncu mam byc nauczycielem francuskiego wiec nie podaruja mi bledow. Podsumowujac, mysle ze na architekturze to nie beda sie czepiac.
bodzianka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując