Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dziś makijaż wzorowany na zdjęciu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-08-29, 17:59   #22
desso
Zadomowienie
 
Avatar desso
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 089
Dot.: Dziś makijaż wzorowany na zdjęciu

Cytat:
Napisane przez enigma1985
Twój makijaż jest śliczny i prawie taki jak na zdjęciu. Ale wydaje mi się, że modelka ma cienie bardziej błyszczące, a Ty użyłaś bardziej matowych. I na zdjęciu modelka ma bardziej różowy cień, Tu masz odcień bardziej fioletowy. i w wewnętrznym kąciku, na górnej powiece u modelki jest jaśniejsza, błyszcząca biała kreska/cień niż u Ciebie.Jednak te różnice są naprawdę niewielkie a Ty pięknie odwzorowałaś ten makijaż. I muszę przyznać, że bardzo Ci takie kolory pasują
Twój makijaż przede wszystkim zmienia kolor cienia - tam jest typowy róż,wiem,bo robiłam tem makijaz jakiś rok temu na wesele I tu muszę dodać:dzieki Ci, dzięki Ci dobra kobietoSzukał am pół roku gazety,w której miałam to zdjęcie,żeby zrobić go jeszcze raz,ale chyba jakaś dobra '"dusza" koleżankowa mi ją podebrała A modelka-to Drew Barrymore,była wtedy twarzą firmy(nie pamietam,jaka), to była propozycja gdzieś w okolicach zimy-sylwestra,o ile dobrze pamiętamjeszcze raz cmoki w podziękowaniuza fotki.
A,jeszcze dodam że bosko roztarłaś ciemne cienie i masz niebotycznie wielkie oczyska,a ten makijaż jeszcze to podkreśla.

tom sie naklikała

edit.jeszcze a biały w wewnkącikach robiłam zwykłym prasowanym Inglotem,czystą biela(w sensie,że nie złamaną),tylko ja mam taką z drobinkami; i wyszło.
__________________
"Oni nie boją się niczego. Gotowi we dwoje stawić czoło szatanowi i jego zastępom." (Emily Bronte)

Zapraszam serdecznie na mój wątek pazurkowy
desso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując