Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wizażanki we Francji ?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-18, 13:13   #695
marronelle
Wtajemniczenie
 
Avatar marronelle
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 854
Dot.: Wizażanki we Francji ?

Cytat:
Napisane przez andzia12323 Pokaż wiadomość
Jezeli uwazasz, ze przyjechalam tu tylko dlatego, ze "daja tu kase za nic", to sie bardzo mylisz! Jednak daruje sobie tlumaczenie tego Tobie, bo widze, ze nie ma szans abys mogla to zrozumiec. Masz szczescie skoro nie musialas podejmowac takiej decyzji jak ja i zycze Ci, zebys nigdy nie musiala tego robic.
Przeczytaj dokładnie mój post, zwłaszcza przedostatnie zdanie
Nie oceniam ciebie, więc pohamuj się od oceniania mnie.

Cytat:
Napisane przez bodzianka11 Pokaż wiadomość
Marronelle, piszesz tak jakby zycie bylo tylko biale albo czarne. A istnieje milion piecset odcieni szarosci. Nie wszystko da sie zaplanowac, czasami zycie planuje za nas. Jezeli pomoc sie nalezy, jest calkowicie legalna to czemu z niej nie korzystac? No sory, ale co w tym zlego? Jesli Ty bys nie potrafila "zyc po prosbie" to zycze Ci zebys sie nigdy w takiej sytuacji nie znalazla. Ale nie masz zadnej pewnosci ze Cie to kiedys nie spotka i nie bedziesz potrzebowala tego typu pomocy. To co, nie skorzystasz z powodu swojej dumy? Nie oceniaj sytuacji ktorych nie znasz i ktore Cie nie spotkaly.
J.w. + nie doszukuj się drugiego dna mojej wypowiedzi, którego zwyczajnie nie ma.

Cytat:
Napisane przez Little_Shee Pokaż wiadomość
Ja wlasnie z Polski wyjechalam przez ludzi tak myslacych jak Ty. Francja daje duze mozliwosci pomocy socjalnej dlatego NAWET Francuzi z niej korzystaja pracujac sezonowo. Pol roku pracy i drugie pol roku zasilku w wysokosci 70% placy wczesniejszej. Ja z tego tez korzystam bo daje mi to mozliwosci podrozowania poczas intersezonu.

Nie da sie nigdy wszystkiego zaplanowac. A skad wiesz ze andzia nie podjela tej decyzji w "biegu".

swiat nie ma granic sa tylko ludzie ktorzy je tworza wiec po co sie ograniczac. A jezyk? kwestia czasu.
I znów j.w.

Przez ludzi tak myślących wyjechałaś z ojczyzny? Cóż za powód.
Wszystkiego nie da się zaplanować, ale nie wmawiaj mi, że lepszy jest wyjazd w ciemno bez wykształcenia i znajomości języków, niżeli posiadanie tych rzeczy.
Jasne, że język to kwestia czasu, tylko po co to przeciągać? Nie lepiej się przygotować i przyjechać by zarabiać o wiele więcej niżeli państwo daje? Dla mnie takie coś ma sens, a nie skok w nieznane bez niczego z marnym zyskiem.
__________________


"Nie płacz w liście

nie pisz że los ciebie kopnął

nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia

kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno."



Przeszczęśliwa!

Edytowane przez marronelle
Czas edycji: 2011-03-18 o 13:15
marronelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując