Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wizażanki we Francji ?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-11, 10:14   #657
marronelle
Wtajemniczenie
 
Avatar marronelle
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 854
Dot.: Wizażanki we Francji ?

Cytat:
Napisane przez Martii Pokaż wiadomość
Co masz na myśli mówiąć, że muzułmanie żerują na przeciętnych obywatelach ?

Nie rozumiem Twojego nastawienia. Podaj jakies przykłady. Wszyscy muzułmanie, których znam i mają pozwolenie na pobyt normalnie pracują,płacą podatki i zarabiają pieniądze dla Francji. Tym bez papierów nie należą się żadne dofinansowania ani bezrobocie, więc nie "żerują" na państwie tylko pracują w miejscach gdzie mają taką możliwość np w Emmausach.

Jak narazie to ja moge powiedziec, że żeruje na państwie. Nie pracuje, studiuje za ich pieniądze i w dodatku będe pobierać niedługo pieniądze z państwa na mieszkanie. I o dziwo jestem polką - ateistką a nie muzułmanką.
Przykładów mam całe mnóstwo.
Mieszkam w Szampanii, podaję więc konkretny region, w mieście, gdzie większość stanowią muzułmanie - oficjalnie bezrobotni. Pracują na czarno w szemranych interesach, a mają bmw i audi - za pieniądze pracujących obywateli. Średnio posiadają 3 dzieci, za które dostają sporą kasę - dowiedz się, jak to wygląda w rodzinie niemuzułmańskiej Kombinują na lewo i prawo by mieć coś za nic. Ostatnio przyszedł do mnie sąsiad wyłudzić nr liveboxa i hasło, żeby mógł za darmo korzystać z netu Inny sąsiad nie płaci za telefon "bo nie" i jak zadzwonili do niego z orange i postraszyli urzędnikiem to powiedział im, że jest chory psychicznie ( co jest nieprawdą ) i mogą mu naskoczyć. Chwalił się tym wszystkim w okolicy. I te palenie samochodów, koszy na śmieci, atak na księdza za nic, zniszczenie jego samochodu, bo zwrócił im uwagę by nie malowali spray'em kościoła - byłam naocznym świadkiem wszystkich tych wydarzeń. Już nie wspomnę jak zachowują się muzułmańskie dzieci, bo to jest nie do opisania...
Nie powiem, sąsiada mam dosyć dobrego, pomagamy sobie nawzajem, ale ma też swoje za uszami.

Ja również jestem Polką i nie żeruję na nikim, ani niczym.
__________________


"Nie płacz w liście

nie pisz że los ciebie kopnął

nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia

kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno."



Przeszczęśliwa!
marronelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując