Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dukan - złe strony
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-09, 10:34   #12
Oliath
Zakorzenienie
 
Avatar Oliath
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 015
Dot.: Dukan - złe strony

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Faktem jest, że to raczej droga dieta. Mięso jest drogie, lepsze ryby są drogie.

Chociaż ja próbowałam sobie policzyć o ile (i czy w ogóle) koszty wzrosły w obliczu tego, że wcześniej u nas w domu z raz na tydzień była pizza, kosztująca jakieś 60 zl (dla całej rodziny dwie duże pizze) i przewijał się też jakiś mcdonalds lub kfc (kolejne około 60-70 zl). Zakładając, że pizza była ze trzy razy na miesiąc, inny fast food 2-3 razy, to w sumie na niejedzeniu śmieciowego żarcia oszczędzamy jakieś 300-350 zl miesięcznie. Ta kwota jest teraz wydawana na mięso i nabiał dla mnie i mojej mamy (obie na diecie), reszta jada domowe obiady i pewnie też wychodzi im na zdrowie
Ja mam dokladnie policzone, poniewaz zakupki robie w systemie raz na tydzien wszystko, a od poczatku roku kupuje tylko dukana Niestety, ciezko sie zmiescic w budzecie, ktorym operowalam przed dieta - o czym na pewno decyduje brak w jadlospisie typowych zapychaczy typu pieczywo, ziemniaki, makarony, oraz niedrogich stosunkowo mies i wedlin (najdrozszy schab jest ponad dwukrotnie tanszy od najtanszej dobrej wolowiny ). No ale to przy hurtowych zakupach - a jesli ktos byl wczesniej pojadajacym po kafejkach studentem lub jadal posilki w restauracjach podczas przerwy na lunch, to sadze, ze na dukanie moze nawet zaoszczedzic
__________________
Iza
Diablicja
Lilo
Kubulek
Oliath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując