Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wizażanki we Francji ?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-22, 21:52   #610
buddha.b
Raczkowanie
 
Avatar buddha.b
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 270
Dot.: Wizażanki we Francji ?

Cytat:
Napisane przez Martii Pokaż wiadomość
Zaraz umre,
Co to za pogoda?
U mnie na poludniu ( Pau ) pada i pada i pada -.- w dodatku mam ferie a nawet się z domu ruszyć nie mogę poraaaażka. Do tego mam mega ochote na plotki przy kawie / piwie / wódce / drinku czy czymś tam jeszcze, ale po POLSKU ^^ a tu polaków jak nie było tak ni ma.

Widziałam na pewnej stronie, że dwie polki są na erasmusie na mojej uczelni, lecz innym wydziale nawet nie mam jak się z nimi skontaktować :/

Przepraszam za moje rozterki, ale naprawdę mam doła strasznie mi brakuje kogoś z kim mogłabym "faire des betises" :P tak jak z moimi przyjaciółmi z polski.
Hej,
mam nadzieję,że humor Ci się trochę poprawił.Nie jestem teraz we Francji więc Ci nie pomogę niestety,ale rozumiem,że chcesz poplotkować po polsku,też tak czasem miałam Mogę Ci jedynie doradzić,żebyś spróbowała skontaktować się z tymi dziewczynami poprzez biuro spraw zagranicznych (czy coś w tym stylu)na Twojej uczelni.U mnie na studiach ludzie z tego biura byli na ogół chętni do pomocy A jak długo już tam jesteś? No i może chwilowo inni znajomi poplotkują z Tobą przy wódce (do tego chętni zawsze się znajdą )?
__________________
Chodzi o to, rozumiesz, że są takie chwile,
kiedy patrzysz na wszechświat i myślisz: "A co ze mną?".
I możesz usłyszeć, jak wszechświat odpowiada: "No a co z tobą?".


Przede wszystkim rób to, co jest najlepsze dla ciebie.
Dzięki temu życie bedzie o niebo łatwiejsze.
buddha.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując