Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ostatnio obejrzane filmy cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-06, 15:06   #4735
caarolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar caarolaaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 701
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Skazani na Shawshank - 10/10, Andy Dufresne zostaje niesłusznie skazany za zamordowanie żony i skazany na dożywocie w więzieniu Shawshank. Dzięki pomocy współwięźnia udaje mu się przeżyć w tych trudnych warunkach. Piękny, poruszający film, aż dziwię się, że dopiero teraz go obejrzałam. Z przyjemnością ogląda się takie filmy, które potrafią obudzić w człowieku tyle emocji !

Piękny umysł - 10/10, Historia wybitnie uzdolnionego amerykańskiego matematyka Johna Nasha, który przez większość życia zmagał się ze schizofrenią. Na samym początku muszę napisać, że Russel Crow był rewelacyjny, genialny i mistrzowski ! Film oglądałam z zapartym tchem, czekając na kolejne wydarzenia. Główny bohater, który stara się być normalny i cierpiąca żona, która mimo wszystko pozostaje wierna swemu ukochanemu - wspaniała, godna polecenia opowieść.

Pamiętnik - 7/10, Historia wakacyjnej miłości dwojga nastolatków Noah i Allie, która przemija wraz z końcem lata. Jednak po kilkunastu latach znów się spotykają, a miłość rozkwita na nowo.. Przed obejrzeniem filmyuprzeczytałam książkę Sparksa. Muszę przyznać, że film trochę mnie zawiódł. Większośc wydarzeń zgadza się, jednak film nie wywołał we mnie aż tylu emocji.
__________________
FC BARCELONA !! .. Més que un club ..
- why do you live?
- because I have something worth living for (...)

Edytowane przez caarolaaa
Czas edycji: 2011-01-06 o 15:12
caarolaaa jest offline Zgłoś do moderatora