Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ostatnio obejrzane filmy cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-02, 10:40   #4719
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

The next three days (2010) - najnowszy film z Russelem Crowe. Dawno juz zaden film nie trzymal mnie tak w napieciu! Po seansie wyszlam z waloacym sercem, wartka akcja, dobre aktorstwo, pomysl. Troche koncowka za bardzo dopowiedziana, ale za colosc daje mocne 8,5/10

The Bounty Hunter (2010) - komedia romantyczna z Jennifer Aniston i Gerardem Butlerem, ktorego uwielbiam. Zabawny, mily w odbiorze, polecam na wieczorne seanse 6/10

Trick (2010) - polska komedia kryminalna z Piotrem Adamczykiem w roli glownej. Pomysl dobry, ale ja nie moglam dojsc kto z kim i dlaczego. Akcja tak zawila i skomplikowana, ze sie wsyztsko myli, a mozna by bylo przedstawic ta historio o wiele prosciej i w bardziej logiczny sposob. strata potencjalu 4/10 ps: wiele dialogow po angielsku, bez napisow, musialam tlumaczyc rodzicom o co chodzi-duuuuzy minus

Red (2010) - nie wiem jak mam ocenic ten film, sceny akcji, poscigi, efekty specialne, obsada, gra aktorska, wszystko super, tylko ze miedzy tymi scenami akcji dialogi ciagnely sie nieskonczonosc, nudne jak flaki. A potem znow smieszne teksty i sceny. Ogolnie dobra sensacyjna komedia 7/10
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora