Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy :D
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-24, 18:20   #508
Paula SHIN
Zakorzenienie
 
Avatar Paula SHIN
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 870
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy :

Cytat:
Napisane przez Pomidora Pokaż wiadomość
Czy wy też czujecie się takie nieatrakcyjne? Ja jestem strasznie pokłócona z lustrem ostatnio, jak w nie patrzę to bym płakała tylko...
Niestety. Ale nawet nie mam czasu o siebie zadbac, bo trzeba przy malym czuwac. Mam nadzieje, ze wszystko sie niedlugo zmieni.
Cytat:
Napisane przez bordowa Pokaż wiadomość
No i chyba mamy przeziębienie Katarek jest od wczoraj a teraz już usłyszałam kaszel
U nas to samo. Wczoraj byl zawalony strasznie. Frida odciagalismy pelno zielonych smarkow, nie mam pojecia gdzie to sie zmiescilo. Dzisiaj troszke lepiej. Na zmiane z TZ robimy czuwanie w dzien i w nocy zeby nasluchiwac malego, odciagac smarki i nawilzac sluzowke. Na cale szczescie juz jest mniej. Bylismy znowu u lekarza, powiedzial ze jest lepiej, ale zeby czuwac, jesli bedzie zle, tzn. duzo kaszlu itp itd to trzeba jechac na pogotowie (juz nam dal skierowanie).
__________________
Uwielbiam moje życie po zmianach. Przeszłości nie zmienię, ale muszę pracować na lepszą przyszłość

Bardzo, bardzo, bardzo szczesliwa
Nasze Drugie Dziecko


Paula SHIN jest offline Zgłoś do moderatora