Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy :D
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-09-24, 13:15   #503
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy :

1985ewa witaj ale wielki dzidziolek wam sie urodzil


Pomi jestes niezastapiona! najbardziej balam sie tego ze przyzwyczai sie do ciszy albo swojego lozka ale widze ze jest ok mlody nam teraz na kolejnej drzemce tez poplakuje i sie wybudza ale mniej niz ostanio wiedz mam nadzieje ze jak juz zalapie jak sie spi to bedzie jak u ciebie 15 minut dla niego na usniecie a potem zycie toczy sie dalej

troche jestem na siebie zla ze dopiero teraz zabralam sie za te ksiazke, ale lepiej pozno niz wcale, no i przede wszytkim z rozsadkiem tak jak piszesz nie wszytko jak w zegarku tylko dostosowujac do malucha

mam nadzieje ze sie uda, a widze ze naprawde jest lepiej...

---------- Dopisano o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------

Pomidorko, mysle podobnie jak angelikaw, to wszytko hormony, dasz rade, tylko spokojnie patrz w lustro z usmiechem bo jak sie smiejemy to lepiej wygladamy, twoj maz napewno nie ma takich odczuc patrzac na ciebie, to tylko my baby mamy takie krytyczne spojrzenie siebie pamietaj z dnia na dzien bedzie lepiej
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora